April 2024 21 / يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۰۷۴۴
۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰
0
طرح خدمات امداد نوروزی سایپا با حضور امدادگران جاده‌ای از ۲۴ اسفند سال جاری تا ۱۴ فروردین ماه سال آینده با شعار «راه، همراه می‌ خواهد» اجرا می‌شود.

اجرای طرح خدمات امداد نوروزی جاده‌ای سایپا از ۲۴ اسفند

کوروش پارسا معین، مدیرعامل امداد خودرو سایپا در آیین طرح خدمات امداد نوروزی ۱۴۰۳، گفت: در این طرح تلاش شده تا به صورت عملیاتی در دو بخش تخصصی و رفتاری اقدامات مناسبی به مردم عزیز ارایه شود.

او با بیان اینکه تمامی نرم افزار امدادرسانان ارتقاء داده شده و همکاران به دستگاه دیاگ مجهز شده‌اند، افزود: در سال جاری، ناوگان امدادرسانی گروه سایپا ۱۰۰ درصد افزایش یافته است. از سویی آموزش خودرو‌های هیبریدی برای همکاران امدادرسان در برنامه کاری قرار گرفته؛ برای سال آینده نیز آموزش‌های تخصصی‌تری در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل امداد خودرو سایپا تاکید کرد: امدادرسانان تلاش می‌کنند که در بحث تخصصی امداد خواه کمک کنند و همچنین طبق آموزش‌هایی که دیده‌اند به لحاظ روانشناسی و رفتای به مشتریان و امدادخواهان یاری می‌رسانند تا سفری دلپذیر و خاطره انگیز را تجربه کنند. همچنین گروه‌های مجازی همدلی با امدادرسانان ایجاد شده تا با بهبود شرایط آن‌ها امکان خدمات‌رسانی در ایام تعطیلات نوروزی به خوبی مهیا شود.

او با بیان اینکه تمامی خودرو‌های امدادرسان با برچسب سایپا مشخص شده‌اند، گفت: در ایام تعطیلات میانگین زمان خدمات رسانی به امدادخواهان در سراسر کشورزیر نیم ساعت خواهد بود و این عدد در زمان خارج از تعطیلات ۱۵ دقیقه است. تمام عاملیت‌های مجاز، دفاتر منطقه‌ای و نمایندگی‌ها در سراسر کشور از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ آماده خدمات رسانی به هموطنان هستند و همچنین در هر استان تعدادی از نمایندگی‌ها به صورت شبانه روزی خدمات ارایه می‌دهند.

مدیرعامل امداد خودرو سایپا عنوان کرد: طرح خدمات و امداد نوروزی ۱۴۰۳ گروه سایپا توسط ۸۰۰ ناوگان امدادرسان انجام خواهد شد. امدادرسانان با استقرار در مکانی مشخص و جانمایی درست در نقاط مختلف کشور بهترین خدمات را ارایه خواهند کرد و همچنین در راستای تکریم مشتریان و امداد خواهان بعد از انجام خدمات، هدایایی به رسم یادبود به آن‌ها تقدیم خواهد شد.

او گفت: در خدمات‌رسانی افزایش قیمت نداریم و طبق نرخ مصوب به تمامی خودرو‌های کشور امداد رسانی خواهیم داشت و در صورت نیاز به خدمات تخصصی‌تر به نمایندگی‌های مربوطه منتقل خواهیم کرد.

هموطنان می‌تواند در ایام تعطیلات نوروز از ۲۴ اسفند تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ به صورت شبانه روزی با شماره ۰۹۶۵۵۰ و ۸۴۴۴۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند و از خدمات امداد خودرو گروه سایپا بهره‌مند شوند.

گفتنی است، در مراسم افتتاح طرح خدمات و امداد نوروزی ۱۴۰۳ محمود سهیل نژاد، عضو هیات مدیره گروه سایپا، فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ، جمعی از خانواده شهدا و مدیران ارشد گروه سایپا حضور داشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: