April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۰۸۱۴
۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
0
آزادراه تهران – پردیس به طور کامل از ۲۶ اسفندماه امسال به سامانه پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی متصل می‌شود و مسافران می‌توانند از طریق سامانه ETC بانک مسکن نسبت به پرداخت عوارض آزادراهی اقدام کنند.

پرداخت الکترونیک عوارض آزادراه تهران – پردیس با سامانه ETC بانک مسکن

به نقل از بانک مسکن- هیبنا؛ پیشینه اخذ الکترونیک عوارض در بانک مسکن به سال ۱۳۹۰ باز می‌گردد و این بانک به عنوان قدیمی‌ترین اپراتور پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی قرار است به زودی متولی الکترونیک شدن ۱۳ آزادراه دیگر کشور باشد.

بانک مسکن با اهدافی نظیر جلب رضایتمندی مشتریان و توسعه بانکداری الکترونیک، کاهش بار ترافیک جاده‌ای، صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و حفظ محیط زیست، از طریق درگاه‌های مختلف، امکان پرداخت فوری عوارض را برای کاربران جاده فراهم کرده است.

به دنبال مسدودسازی باجه‌های نقدی در آزادراه تهران-پردیس، مسافران جاده‌ای می‌توانند برای پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی از دو طریق اقدام کنند که شامل پرداخت مستقیم در سامانه ETC بانک مسکن و نیز ثبت نام کیف پول در سامانه به نشانی avarezi.bank-maskan.ir است.

همچنین در پی توافق صورت گرفته با پلیس راهور، پیامک اخطار پرداخت عوارض صرفاً از سرشماره‌های معتبر حاوی لینک پرداخت بانک مسکن ارسال می‌شود تا مشتریان بابت دریافت پیامک‌های جعلی واریز عوارض نگرانی نداشته باشند.

جریمه تاخیر در پرداخت عوارض آزادراهی به صورت پلکانی است و در صورتی که مسافران در مدت زمان ۱۵ روز عوارض را پرداخت نکنند، مشمول پرداخت ماهیانه ۳/۵درصد جریمه پلکانی می‌شوند.

خودرو‌های عمومی برای تردد در آزادراه تهران – پردیس مشمول ۲۰ درصد تخفیف عوارض و خودرو‌های شخصی با بیش از ۴۰ بار تردد در ماه، مشمول ۳۰ درصد تخفیف می‌شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: