April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۰۸۵۶
۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰
0
جسد زن سالخورده در حالی بعد از چند روز در خانه بهم ریخته‌اش پیدا شد که پرستار خانگی او نیز به طرز مرموزی ناپدید شده است.

معمای مرگ پیرزن و پرستاری که ناپدید شد

چند روز قبل زن جوانی با پلیس تماس گرفت و گفت: عمه‌ام، زن سالخورده‌ای است که به تنهایی زندگی می‌کند، به همین دلیل برای او پرستاری گرفته بودیم تا کارهایش را انجام دهد، اما مدتی است که هر چه با او و پرستارش تماس می‌گیرم، هیچ کدام پاسخ نمی‌دهند. حالا نگران او شده و به مقابل خانه‌اش آمده ام، اما هر چه زنگ خانه‌اش را می‌زنم؛ در را باز نمی‌کند.

به‌دنبال این تماس و پس از هماهنگی‌های قضایی با بازپرس جنایی، مأموران وارد خانه زن تنها شدند. به محض ورود به خانه، آن‌ها متوجه بهم ریختگی خانه شدند و داخل اتاق خواب جسد زن تنها را پیدا کردند. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد طلا‌های پیرزن نیز به سرقت رفته است. این در حالی بود که از پرستار پیرزن نیز خبری نبود.

باتوجه به سرقت طلاها، بهم ریختگی خانه و نبود پرستار، احتمال قتل پیرزن به دست پرستارش مطرح شد. جسد برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: