April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
به میزبانی بیمه اتکایی ایران‌معین در یک دیدار یک عرضه؛
کد خبر: ۴۱۰۹۰۰
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰
0
نشست خبری ویژه عرضه اولیه سهام شرکت بیمه اتکایی ایران معین با حضور مدیران این مجموعه ۱۶ اسفند در فرابورس ایران برگزار و پیرو آن عملکرد، ظرفیت‌ها و صورت‌های مالی این مجموعه برای اصحاب رسانه و عموم مخاطبان تشریح شد.

“معین” به بازار سرمایه معرفی شد

در مراسمی که در تاریخ ۱۵ اسفندماه در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، تندیس برند منتخب مصرف کنندگان به بیمه ایران اهدا شد.

اجلاس هفتم نشان منتخب با هدف حمایت از تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات، هم افزایی در ارائه خدمات و توسعه اقتصادی بین تشکل‌ها و بنگاه‌های ایرانی و همچنین رعایت حقوق مصرف کنندگان برگزار شد.


بیمه ایران به دلیل ارائه خدمات ارزشمند به ذینفعان، بهبود شبکه‌های خدماتی و توسعه ارائه خدمات الکترونیکی و غیر حضوری در حوزه صدور و پرداخت خسارت، این نشان را دریافت کرد. دریافت نشان منتخب مصرف کنندگان نشان دهنده تعهد بیمه ایران به ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان، تلاش برای جلب رضایت آن‌ها و اعتماد مردم به برند بیمه ایران است.

 

بیمه اتکایی ایران معین؛ در ابتدا نائب رئیس هیئت مدیره و سرپرست بیمه اتکایی ایران‌معین با اشاره به اینکه شرکت توسط بیمه ایران در سال ۸۲ تاسیس و با ۱۸ سال سابقه ارزشمند در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی راهبر این مناطق بوده است، افزود: از دست رفتن مزیت‌های رقابتی در مناطق آزاد به دنبال حذف معافیت مالیاتی، فعالیت روز افزون شرکت‌های بیمه سرزمین اصلی، بازدهی مطلوب‌تر بیمه‌گری اتکایی نسبت به بیمه‌گری مستقیم و نیاز صنعت بیمه کشور به ایجاد ظرفیت بیشر در حوزه بیمه‌های اتکایی باعث شد با تصمیم سهامداران در آذر ماه ۱۴۰۰ موضوع فعالیت شرکت از بیمه‌گری مستقیم به اتکایی تغییر کند.

اعظم هنردوست چشم انداز این شرکت را ” بیمه گر اتکایی منتخب، مورد اعتماد و چابک در بازار بیمه کشور و فعال در بازار‌های بین المللی با حفظ ثبات و پایداری مالی “، اعلام کرده و گفت: پس از صدور پروانه فعالیت اتکایی توسط بیمه مرکزی ج. ا ایران در اسفند ماه سال ۱۴۰۰فصل جدیدی در حیات اقتصادی بیمه اتکایی ایران معین آغاز شد که با حصول دستاورد‌هایی از جمله افزایش پرتفوی بیمه‌گری به ۵۵۰ میلیارد تومان، کاهش نسبت خسارت به ۷ درصد، افزایش سرمایه به ۱۲۵۰میلیارد تومان، درج نماد “معین” و امروز هم عرضه سهام، تحقق هدفگذاری فوق حتمی است.

وی کاهش خسارت ۲۵ درصدی ۹ ماهه سال گذشته به ۷ درصد مدت مشابه سالجاری را نتیجه افزایش سود آوری و کنترل ریسک برشمرده و اظهار داشت: همانگونه که اشاره شد در حال حاضر پرتفوی اتکایی شرکت به ۵۵۰ میلیارد تومان رسیده و با تلاش هئیت مدیره، مدیران و کارکنان، روند افزایشی مطلوب ادامه دار است.

هنردوست بیمه اتکایی ایران‌معین را بزرگترین شرکت اتکایی از نظر سرمایه معرفی کرده و اظهار داشت: شرکت با تجربه سال‌ها فعالیت اتکایی درکنار بیمه‌گری مستقیم با این بازار آشنا است. برای همین در ۹ ماهه سالجاری توانست ۱۵ درصد از سهم پرتفوی اتکایی را به خود اختصاص دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: