April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۰۹۴۸
۰۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۰
0
پسر جوان که پس از مصرف قرص روانگردان دوست صمیمی‌اش را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

مصرف قرص روانگردان به قتل منتهی شد

اواسط امسال مرگ پسر ۲۱ ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به اداره دهم پلیس آگاهی اعلام شد. با گزارش این خبر، تحقیقات کارآگاهان اداره دهم آغاز و در بررسی‌ها مشخص شد که پسر جوان در جریان یک درگیری در پارک زخمی شده و پس از انتقال به بیمارستان، جانش را از دست داده بود.

سردار «علی ولیپور گودرزی» رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: در ادامه تحقیقات هویت عامل جنایت که دوست ۲۰ ساله مقتول بود، شناسایی شد و تلاش‌های شبانه‌روزی برای دستگیری او ادامه یافت. در نهایت کارآگاهان پایتخت موفق شدند مخفیگاه متهم را در شمال کشور شناسایی کرده و پس از هماهنگی‌های قضایی او را بازداشت کنند.

وی افزود: عامل این جنایت، پس از انتقال به اداره دهم به قتل اعتراف کرد و گفت، مقتول دوست صمیمی‌ام بود و از ۶ سالگی باهم بزرگ شدیم. شب حادثه تصمیم گرفتیم قرص روانگردان بخریم بعد به پارک آمدیم. اما بعد از مصرف توهم به ما دست داد. در همین حال بودیم که مقتول به من فحاشی کرد. همین موضوع باعث دعوا شد و چاقویی که داشتم را بیرون آوردم و یک ضربه به او زدم. خودم هم فرار کردم. مدتی در شهر‌های غربی کشور بودم و بعد هم به شمال کشور رفتم و در خانه دوستم مخفی شده بودم.

روزنامه ایران

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: