April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۰۹۶۵
۰۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۰
0
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی از کمک ۸ میلیارد تومانی یکی از خیّران تهرانی به مناسبت سال نو به ایتام و فرزندان محسنین خبر داد.

کمک ۸ میلیارد تومانی نیکوکار تهرانی به ایتام و فرزندان محسنین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد دهرویه با بیان اینکه کمک‌های حامیان و خیّران تأثیر بسزایی در خدمت رسانی به خانواده‌های تحت حمایت دارد، گفت: یکی از خیّران تهرانی در آستانه سال نو مبلغ ۸ میلیارد تومان برای ایتام و فرزندان محسنین سراسر کشور که دارای سرانه پرداختی پایین بودند، پرداخت کرد.

وی افزود: با همکاری مدیریت اکرام کمیته امداد دفتر مرکزی ۸ هزار یتیم و فرزند محسنین با سرانه پایین شناسایی و برای هر نفر یک میلیون تومان به حساب آنان واریز شد. از این تعداد ۵۰۰ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران هستند.

دهرویه با اشاره به اینکه این خیر تهرانی کمک خود را به عنوان هدیه‌ای از طرف امام رضا (ع) به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد اهداء کرد، خاطرنشان کرد: این خیّر با حمایت از ۸ هزار یتیم و فرزند محسنین به جمع حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین پیوست.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران، عنوان کرد: هم اکنون ۶ هزار یتیم و ۲۱ هزار فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: