April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۱۰۱۷
۱۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۵:۰۰
0
رئیس سازمان اورژانس استان تهران گفت: در هفته گذشته (۱۸ الی ۲۵ اسفند ماه) مجموع ۲۷۴۰۰ مأموریت در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس استان تهران ثبت شد.

ثبت ۲۷ هزار و ۴۰۰ ماموریت برای اورژانس تهران در هفته گذشته

محمداسماعیل توکلی رئیس سازمان اورژانس استان تهران گفت: در هفته گذشته (۱۸ الی ۲۵ اسفند ماه) مجموع ۲۷۴۰۰ مأموریت (۲ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته) در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس استان تهران (دیسپچ) ثبت شد که در پی این مأموریت‌ها ۶۸۳۸ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند (۱۰ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته) و ۲۰۵۶۲ مورد نیز در محل از خدمات اورژانس استفاده کردند.

او افزود: در این مدت ۷۵۷۹۲ تماس با مرکز دیسپچ اورژانس استان تهران برقرار شد (۴ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته) که از این تعداد متأسفانه ۴۶۴۴ مزاحم ۲۳ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته) با این مرکز بوده است.

رئیس سازمان اورژانس استان تهران تصریح کرد: از مجموع مأموریت‌های ثبت شده طی هفته گذشته، ۳۷۶۶ مورد حوادث ترافیکی (۲۵ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته) و ۲۲۹۹۲ مورد حوادث غیر ترافیکی (۱۰ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته) بوده است.

او ادامه داد: اورژانس هوایی ۵ سورتی پرواز داشته که در پی آن ۵ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

توکلی گفت: حریق ناشی از انفجار مواد محترقه با ۱۳ مصدوم از جمله حوادث مهم این هفته بود.

منبع: سازمان اورژانس استان تهران

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: