April 2024 21 / يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۱۰۷۴
۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵
0
نهمین جلسه شورای پژوهش پست بانک ایران به منظور بررسی طرح‌های پژوهشی ارائه شده، تعین ناظرین علمی معرفی شده برای طرح های پژوهشی، به ریاست بهزاد شیری مدیرعامل و با حضور سایر اعضا صبح امروز یکشنبه ۲۷ اسفند ماه سال ۱۴۰۲ برگزار شد.

نهمین جلسه شورای پژوهش پست بانک ایران، با حضور مدیرعامل برگزار شد

به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، در این جلسه تداوم برگزاری سلسله رویداد‌های به وقت شما در قالب اجرای طرح پژوهشی و بارگزاری RFP آن در سامانه ساتع وزرات علوم تحقیقات و فناوری مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در خصوص پنج طرح پژوهشی؛ تدوین مدل اعتبارسنجی کسب و کار‌های حوزه ICT و پیاده سازی آن، بررسی و شناخت راهکار‌های نوین در برقراری امنیت بانکداری باز و API‌های بانکی، طراحی مدل هوشمندسازی و سفارشی سازی خدمات بانک در حوزه ICT، طراحی مدل استاندارد PCI DSS و طراحی مدل ITIL در پست بانک ایران تصمیم‌گیری شد.

در این جلسه، بررسی RFP‌های تدوین برای دو طرح پژوهشی، طراحی مدل جذب منابع و افزایش سهم بازار در مناطق روستایی به تفکیک سه طرح براساس بخش بندی جغرافیایی شمال، جنوب، مرکز و استفاده بهینه از ظرفیت موجود در باجه‌های بانکی روستایی برای تبلیغات بانک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، تعیین ناظرین علمی معرفی شده از سوی دانشگاه‌های شهید بهشتی و تهران برای طرح، طراحی مدل معماری فناوری اطلاعات پست بانک ایران با رویکرد معماری سرویس گرا، حمایت مالی از آثار پژوهشی همکاران، اخذ تاییدیه موضوع کارشناسی ارشد شهرام گل محمدی همکار استان لرستان و بررسی نتایج طرح پژوهشی «طراحی و پیاده سازی مدل ارزیابی اثر بخشی دوره‌های آموزشی بارویکرد ارتقا کیفیت در طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی پست بانک ایران» از دیگر موضوعات مورد بررسی در این جلسه بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: