April 2024 22 / دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۱۱۷۵
۰۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۴:۰۰
0
مقاومت اسلامی عراق فرودگاه بن گوریون در عمق اسراییل را با هواپیماهای بدون سرنشین هدف قرار داد.

حمله پهپادی مقاومت عراق به فرودگاه بن گورین تل آویو

«مقاومت اسلامی عراق» سحرگاه چهارشنبه اعلام کرد که فرودگاه بن گوریون در عمق اسرائیل را با هواپیما‌های بدون سرنشین هدف قرار داده است.

مقاومت عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: مجاهدین مقاومت اسلامی در سحرگاه چهارشنبه فرودگاه بن گوریون را در عمق دستگاه غاصب با پهپاد هدف قرار دادند. انهدام سنگر‌های دشمن در تکمیل مرحله دوم عملیات ادامه دارد. مقاومت در برابر اشغالگری، حمایت از مردم غزه و پاسخ به کشتار‌های صهیونیست‌ها علیه غیرنظامیان بی دفاع فلسطینی به عملیات خود ادامه خواهد داد.

سحرگاه دوشنبه گذشته نیز، «مقاومت اسلامی عراق» اعلام کرده بود که با استفاده از پهپاد، پایگاه هوایی پهپاد‌های ارتش رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی را هدف قرار داده است.

مقاومت عراق هفته گذشته نیز تأیید کرده بود که فرودگاه بن گوریون اسرائیل هدف پهپاد‌ها قرار گرفته است. «مقاومت اسلامی در عراق» تأیید کرده بود که با استفاده از هواپیما‌های بدون سرنشین نیروگاه برق فرودگاه حیفا را هدف قرار داده است، در حالی که چند روز پیش از آن اعلام کرده بود که ایستگاه مواد شیمیایی در بندر حیفا را هدف قرار داده است.

در ابتدای فوریه گذشته نیز «مقاومت اسلامی عراق» اعلام کرده بود که هدفی را در شهر ایلات اسرائیل با پهپاد مورد حمله قرار داده است.

مقاومت عراق همچنین در ۲۵ ژانویه، چند روز پس از تأیید اینکه مناطقی از فلسطین اشغالی را با هواپیما‌های بدون سرنشین بمباران کرده است، اعلام کرد که بندر اشدود اسرائیل را هم با هواپیما‌های بدون سرنشین هدف قرار داده است. این در حالی است که بندر اشدود تقریباً ۱۰۰۰ کیلومتر با بغداد، پایتخت عراق فاصله دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: