April 2024 21 / يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۱۲۰۹
۰۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۵
0
رییس هیات مدیره بانک کارآفرین در پیام نوروزی خود ابراز امیدواری کرد که با توجه به تغییرات انجام شده در بانک کارآفرین در سال۱۴۰۲، سال جدید منشا قدم‌های جدید در راستای رسیدن به اهداف بزرگتر این بانک در سال۱۴۰۳ خواهد بود.

سال ۱۴۰۳؛ سال ثبت موفقیت های بزرگ در بانک کارآفرین است

به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، محمدرضا خورسندی رییس هیات مدیره بانک کارآفرین در پیام نوروزی خود آورده است:

گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین

روز نو آمد و شد شادی برون زندرکمین‌ای تو یزدان،‌ای تو گرداننده مهر و سپهر

برترینش کن برایم این زمان و این زمین

فرا رسیدن سال نو و عید نوروز که فرصتی نو با شوری نو برای ساختن و بهتر زیستن را مهیا می‌کند به کلیه همکاران و همراهان معزز بانک کارآفرین صمیمانه تهنیت عرض می‌کنم.

مدیران بانک کارآفرین به عنوان بخشی از مجموعه فعال و اثرگذار اقتصادی کشور برخودلازم می‌دانند با نگاهی به تجربیات و موفقیت‌های گذشته و نیز تحولات سریع و اجتناب ناپذیر داخلی و بین المللی در عرصه اقتصادی، مالی و موارد مرتبط با فعالیت‌های کسب و کار و بانکداری نگاه باز و هوشمندانه به آینده داشته باشند و با بهره گیری از خرد جمعی و هدف گذاری نتیجه محور، جهت گیری معین برای موفقیت در آینده، مبتنی بر توانمند سازی ساختاری که در آن نقاط قوت بانک را تقویت و برجسته کنند، ترسیم و تدوین کنند.

ما آگاهیم که جامعه هدف ما را بخاطر متوسط الحال بودن نمی‌پذیرد و یا به دیگران پیشنهاد نمی‌دهد، بلکه فقط در صورتی این امر میسر است که از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشیم. همچنین می‌دانیم که موفقیت یک امر تصادفی نیست، زیرا که نیاز به مطالعه و تحقیق و آگاهی از شرایط واقعی زمان و مکان دارد و سعی و کوشش و انضباط سازمانی، پل بین اهداف و دستاورد‌ها است.

اینک که در آستانه سال جدید هستیم، با نگاهی به کار‌ها و اقدامات زیر بنائی و مهمی که در سال ۱۴۰۲ صورت پذیرفته و بهره مندی از تجربیات گذشته و امتزاج آن با روح بهاری که در برگیرنده نوآوری و پیشرفت است در راستای تحول در کار و زندگی پرتوان، قدم‌های محکم و استوار به سوی اهداف بزرگتر و متعالی برداریم.

امید است سال مبدأ موفقیت‌های بیشتر برای بانک کارآفرین و نشاط و بالندگی برای کارکنان فرهیخته آن باشد.

برای همگان آرزوی سعادت و بهروزی در سال جدید دارم.

محمدرضا خورسندی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: