April 2024 22 / دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
مدیر طرح سی ان جی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد:
کد خبر: ۴۱۱۲۱۴
۰۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۵
0
رحمان‌سالاری از توزیع روزانه ۲۱ میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در کشور خبر داد و افزود: هم‌اکنون ظرفیت توزیع روزانه ۳۵ تا ۴۰ میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی وجود دارد.

توزیع روزانه ۲۱ میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در کشور

سعید رحمان‌سالاری گفت: با پایش‌ها از ابتدای اسفندماه سال ۱۴۰۲، کل ظرفیت جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی فعال و برنامه‌ریزی لازم برای کشیک مناطق و شرکت‌های تعمیرکننده قطعات جایگاه‌ها نیز انجام شده است تا در صورتی که در ایام تعطیل جایگاهی دچار مشکل شد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانیم مشکل را رفع و تجهیزات را عملیاتی کنیم.

وی از توزیع روزانه ۲۱ میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در کشور خبر داد و افزود: هم‌اکنون ظرفیت توزیع روزانه ۳۵ تا ۴۰ میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی وجود دارد.

مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به فعالیت ۲ هزار و ۵۰۰ جایگاه سی‌ان‌جی در کشور بیان کرد: ۱۲۰ جایگاه در حال ساخت داریم که امیدواریم تعدادی را سال آینده به‌ویژه در استان سیستان و بلوچستان راه‌اندازی کنیم.

رحمان‌سالاری افزود: طرح گلگشت نوروزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در سطح جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی نیز انجام می‌شود و گروه‌های تشکیل شده در مناطق از جایگاه‌های سی‌ان‌جی نیز بازدید می‌کنند و تذکر‌های لازم را برای بهبود خدمات ارائه می‌کنند.

وی تاکید کرد: در ایام نوروز به‌صورت شیفتی و متمرکز در ستاد حضور داریم و مشکلات را رصد و با همکاری شرکت‌های تامین‌کننده برطرف می‌کنیم.

مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های با اشاره به اینکه مصرف سی‌ان‌جی هم به تبعیت از مصرف بنزین در ایام نوروز افزایش می‌یابد، گفت: امیدواریم با تولید خودرو‌های گازسوز از سوی تولیدکنندگان، ظرفیت خالی توزیع سی‌ان‌جی در کشور به‌منظور جایگزینی با بنزین استفاده شود.

رحمان‌سالاری با اشاره به اینکه بیش از ۹۰ درصد جایگاه‌های کشور، گواهی استاندارد را از سازمان ملی استاندارد دریافت کرده‌اند، گفت: از هموطنان عزیز می‌خواهیم در ایام سفر‌های نوروزی، نظم و قوانین سوختگیری توصیه شده در جایگاه‌های سی‌ان‌جی را رعایت کنند، سرنشینان موقع سوختگیری پیاده شوند و مسیر خودرو‌ها در هنگام سوختگیری نیز باز باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: