April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۱۲۴۲
۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۶:۰۰
0
خدمت رسانی نوروزی دستگاه‌ها به مردم در استان تهران راستی آزمایی شد

با تداوم اجرای طرح «استقبال ایمن مدیریت بحران از بهار»؛

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از تداوم اجرای طرح «استقبال ایمن مدیریت بحران از بهار»، همزمان با سومین روز از سال نو خبر داد و گفت: خدمت رسانی نوروزی دستگاه‌ها به مردم راستی آزمایی شد.

حامد یزدی مهر، بعد از ظهر جمعه در حاشیه اجرای فاز دوم «استقبال ایمن مدیریت بحران از بهار» که در قالب «تحقق بهار ایمن» در استان تهران در حال انجام است، اظهار کرد: این طرح همزمان با روز اول فرودین ماه سال ۱۴۰۳ با انجام بازرسی و ارزیابی‌ها در زمینه ارائه خدمات نوروزی به مردم و مسافران آغاز شده است.

یزدی مهر با اشاره به وظیفه دستگاه‌های خدمات رسان طبق ماده دو قانون مدیریت بحران در حوزه خدمت رسانی گفت: یکی از وظایف محول شده به اداره کل مدیریت بحران در حوزه اجرای طرح «استقبال ایمن مدیریت بحران از بهار» و «تحقق بهار ایمن» نظارت بر حسن انجام وظایف و راستی آزمایی خدمات ارائه شده دستگاه‌ها است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران افزود: همزمان با سومین روز از اجرای این طرح با همراهی ارزیابان اداره کل مدیریت بحران استان تهران، از نحوه خدمت رسانی دستگاه‌های متولی امر تسهیل سفر بازدید به عمل آمد و راستی آزمایی‌های لازم انجام شد.

وی در تشریح جزئیات بازرسی‌های روز سوم اجرای طرح «استقبال ایمن مدیریت بحران از بهار» عنوان کرد: طی بازدید‌هایی که امروز انجام شد، عملکرد آب منطقه‌ای و شهرداری‌ها در تحقق لایروبی رودخانه‌ها و انهار به طور دقیق بررسی شد.

یزدی مهر به نظارت میدانی و چگونگی رفع نقاط حادثه خیز در محور‌های مواصلاتی شمالی استان، نحوه توزیع سوخت در جایگاه‌ها و ارائه این خدمت به مسافران نوروزی نیز اشاره کرد و افزود: با توجه به اهمیت ارائه خدمات مطلوب و رضایت مندی مردم با هدف «تحقق بهار ایمن» بازدید و نظارت‌های میدانی و بررسی دقیق از این اماکن صورت گرفته است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از بررسی وضعیت خدمات اورژانس و جمعیت هلال احمر در مبادی ورودی و خروجی شهرستان‌های شمالی استان و بازدید و بررسی محل‌های اسکان اضطراری و موقت مسافران نوروزی پایتخت نیز خبر داد و بیان کرد: در این زمینه فرم‌های ارزیابی توسط تیم ارزیابی و راستی آزمایی مدیریت بحران تکمیل و نظارت‌های دقیق تا پایان تعطیلات نوروزی با دقت تمام ادامه خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: