April 2024 21 / يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۱۲۵۹
۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۵
0
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اعلام کرد دانشجویان تا ۹ فروردین فرصت ثبت‌نام برای دیدار رمضانی با رهبر انقلاب دارند.

۹ فروردین، آخرین فرصت دانشجویان برای ثبت‌نام دیدار رمضانی با رهبر انقلاب

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از دانشجویان خواست برای ثبت‌نام حضور در دیدار رمضانی با رهبر معظم انقلاب اسلامی به پایگاه اطلاع رسانی didar.nahad.ir مراجعه کرده و در آن نام‌نویسی کنند.

نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه همچنین با طرح این پرسش که اگر شما در دیدار دانشجویی فرصت صحبت با رهبر انقلاب اسلامی را داشتید، مهم‌ترین نکته‌ای که با ایشان در میان می‌گذاشتید چه بود؟ از آن‌ها خواسته است پیشنهادات خود را برای صحبت در حضور ایشان اعلام کنند.

بر اساس این اطلاعیه دانشجویان می‌توانند با ثبت‌نام در پایگاه اطلاع‌رسانی فوق و پاسخ به پرسش یادشده به قید قرعه در دیدار رمضانی با رهبر انقلاب حضور داشته باشند. دانشجویان تا ۹ فروردین فرصت دارند در این پایگاه نام‌نویسی کنند.

دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب

دیدار‌های رمضانی رهبر معظم انقلاب با دانشجویان همه‌ساله فرصتی برای بیان دیدگاه‌ها و دغدغه‌های قشر فرهیخته جامعه با ایشان است. این دیدار سال گذشته روز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ مصادف با ۲۷ رمضان ۱۴۴۴ و در فرصتی دو و نیم ساعته با بیش از هزار نفر از اعضای تشکل‌ها و فعالان مختلف دانشجویی برگزار شد.

رهبر معظم انقلاب در آن دیدار دانشجو و فعالیت‌ها و مطالبات دانشجویی را یک فرصت و ارزش برای کشور خواندند و با اشاره به راهبرد دشمن برای بدبین‌کردن ملت ایران به خود و توانایی‌های خود، گفتند: برخلاف خواست دشمن، جامعه دانشجویی باید ایجاد تحول در ذهن و واقعیت جامعه ایران و سپس ایجاد تحول در ذهن و واقعیت جهان را در افق بلندمدت نگاه و تلاش‌های خود قرار دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: