April 2024 23 / سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۱۴۷۴
۱۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۰
0
تعرفه حق بیمه رشته‌های پزشکان و پیراپزشکان در حوزه بیمه‌های مسئولیت برای سال ١۴٠٣ از طرف بیمه میهن اعلام شد.

پزشکان تحت پوشش میهن قرار می‌گیرند

به نقل از روابط عمومی بیمه میهن این خدمت بیمه‌ای مسئولیت قصور و خطای پزشک و پیراپزشک، جبران خسارت‌های فوت و نقص عضو بیمار و سایر هزینه‌ها و زیان‌های وارد شده به بیمار را تحت پوشش قرار می‌دهد.

دکتر رضا احمدی مدیر بیمه‌های مسئولیت بیمه میهن، ضمن تأکید بر سطح توانگری یک این مجموعه بیمه‌ای، خدمت رسانی شایسته به تمامی هم میهنان به خصوص خدمت به جامعه گرانقدر پزشکی و متخصصین زحمتکش این حوزه را از الویت اصلی برنامه‌های خود عنوان نمود.

احمدی یاد آور شد در این بیمه نامه پوشش خسارت‌های اعلامی زمان بیمه نامه بعد از انقضاء آن تا ۴ سال افزایش و قابل پرداخت می‌باشد.

همچنین تخفیفات ۱۰ تا ۳۰ درصدی برای حق بیمه سال بعد قابل ارائه می‌باشد.

احمدی ضمن تأکید بر ضرورت و اهمیت اخذ این بیمه نامه با توجه مخاطرات حرفه‌ای شاغلان بخش‌های مختلف سلامت کشور خاطر نشان کرد: «این بیمه نامه برای دانشجویان دوره تخصص (رزیدنت ها) هم صادر می‌گردد.»

بر اساس تعرفه‌های اعلامی بیمه میهن، حداکثر تعرفه بیمه مسئولیت پزشکان، سالیانه ۱۳ میلیون ریال و برای پیراپزشکان ۸ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
بنا بر اعلام روابط عمومی بیمه میهن، امکان تهیه این بیمه نامه از طریق نمایندگی‌های بیمه میهن در سراسر کشور و به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن «آساتو» وجود دارد. ضمن اینکه سازمان‌ها و مجموعه‌های پزشکی در صورت انعقاد تفاهم نامه گروهی این بیمه، میتوانند از مزایای بیشتری استفاده کنند.
تعرفه‌های ۹گانه بیمه مسئولیت پزشکی و پیراپزشکی که توسط بیمه میهن ارائه میشود، در جداول ذیل آمده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: