April 2024 22 / دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۱۵۷۹
۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۵
0
شهردار منطقه ۱۷ تهران گفت: ۲۲ هزار مترمربع زمین منطقه در قالب دو پلاک ثبتی جدا، توسط شهرداری تملک و در آینده‌ای نزدیک به بوستان تبدیل خواهند شد.

۲۲ هزار مترمربع به بوستان‌های منطقه ۱۷ اضافه می‌شود

رضا سیفی شهردار منطقه ۱۷ تهران با اشاره به افزایش سرانه فضای سبز منطقه، گفت: با توجه به اینکه منطقه ۱۷ دارای بافت متراکمی بوده و از کمبود فضای سبز رنج می‌برد، افزایش سرانه فضای سبز منطقه جزو دغدغه‌های مدیران ارشد شهری و مدیریت شهری منطقه است.

سیفی افزود: به همین منظور مدیریت شهری منطقه، تملک ۲ پلاک ثبتی منطقه را جهت افزایش سرانه فضای سبز و تبدیل آن‌ها به بوستان، در دستور کار خود قرار داد.

شهردار منطقه تصریح کرد: یکی از پلاک‌های مذکور، در مجاورت بوستان شهیدان امیراحمدی معروف به باغ سبزی در محله وصفنارد قرار دارد که ۸ هزار و ۵۰۰ متر مربع مساحت دارد و طی مذاکرات انجام شده در آینده‌ای بسیار نزدیک، زمین خریداری شده و به تملک شهرداری در می‌آید.

وی اظهار کرد: یکی از دیگر از پلاک‌های ثبتی به متراژ ۱۳ هزار و ۵۰۰ متر مربع است که در محله امامزاده حسن (ع) واقع شده و به تملک شهرداری منطقه درآمده است؛ مطالعات و طراحی تبدیل این ملک به بوستان نیز در حال انجام است و در آینده‌ای نه چندان دور، به بوستان تبدیل خواهد شد.

شهردار منطقه ۱۷، خاطرنشان کرد: در دوره جدید مدیریت شهری و در ۱۲ آذرماه سال ۱۴۰۱، یک بوستان ۱۴ هزار متری نیز در محله وصفنارد توسط شهردار تهران افتتاح و بهره‌برداری شد و در اختیار شهروندان منطقه قرار گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: