April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۱۶۱۵
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۴:۰۰
0
رئیس سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ شهریه مراکز غیردولتی تا پایان فروردین و شهریه مدارس غیردولتی تا پایان اردیبهشت امسال خبر داد.

ابلاغ شهریه مدارس غیردولتی تا پایان اردیبهشت

احمد محمودزاده، معاون وزیر آموزش و پرورش درباره الگوی شهریه مدارس غیردولتی گفت: در سال گذشته ۶۰ مورد آسیب‌شناسی با کمک مدارس و افکار عمومی، رسانه و متخصصان و موسسان انجام شد تا مسائل شهریه بدست آید.

به گفته محمودزاده، رعایت قانون، برنامه سال تحصیلی، وضع آموزشی و پر‌ورشی، فعالیت‌های فوق برنامه، تجهیزات و فضای فیزیکی، شرایط منطقه‌ای و نرخ تورم جزء گزینه‌های است که در تعیین شهریه ملاک قرار خواهند گرفت. معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: متناسب با گزینه‌ها شهریه هر مدرسه تعیین شده است بطوریکه در سال گذشته ۱۸ هزار شهریه تعیین شد.

محمود زاده گفت: در تعیین شهریه یک سقف و یک کف مشخص می‌شود و برای این مهم نیز تاب‌آوری مردم برای ورود به این مدارس در نظر گرفته می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: