کد خبر: ۴۱۲۵۳۸
۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۰
0
معاون امور شهرداری های بانک شهر گفت: ارائه خدمات مالی ، پولی و سرمایه گذاری برای توسعه پایدار کیفیت زندگی جامعه شهری یکی از ماموریت های مهم این بانک در سال جدید است.

ارائه خدمات مالی، پولی و سرمایه گذاری برای توسعه پایدار کیفیت زندگی شهری

به نقل از روابط عمومی بانک شهر، محسن رنجبر با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان “جهش تولید با مشارکت مردم” افزود: بانک شهر در تلاش است این شعار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن عملیاتی کرده و نقش شهروندان در توسعه شهری را پررنگ‌تر از گذشته کند.

وی تصریح کرد: زیرساخت‌های تحقق شعار سال ۱۴۰۳ در سال گذشته در بانک شهر فراهم شده و این مهم به ما کمک می‌کند، اهداف این شعار را به خوبی پیش ببریم.

رنجبر ادامه داد: در سال گذشته مدیریت ارشد بانک شهر با ایجاد معاونت امور شهرداری‌ها و سپس مشارکت در گام اول اجرائی کردن نهضت تامین مالی شهر نشان داد که می‌خواهد با استفاده از ظرفیت‌های علمی و عملیاتی موجود در شهر‌ها و نهاد‌های اقتصادی، دولت و البته به صورت ویژه مردم، گام‌های محکمی را در ایجاد یک نهاد متعامل، پشتیبان و پیشران اقدامات عمرانی، خدماتی و توسعه‌ای در رشد و توسعه شهر‌ها برای افزایش کیفیت زندگی مردم بردارد.

رنجبر خاطرنشان ساخت: مجمع کلانشهر‌های کشور، سازمان بورس و اوراق بهادار و بانک شهر، با همکاری دانشگاه‌های کشور و البته شهرداری‌ها و توسعه دهندگان حرفه‌ای شهر‌ها خواهند توانست در سال ۱۴۰۳ با هم افزائی برنامه ریزی شده و درست به طور فوق العاده موثر در عملیاتی سازی شعار سال اقدام کنند.

معاون امور شهرداری‌های بانک شهر در پایان گفت: طی ماه‌های آینده نیز با تمرکز بر تعامل سازنده با شهرداری‌ها و ایجاد شبکه توسعه دهندگان حرفه‌ای در شهر‌ها به دنبال بستر سازی عملیاتی کردن مشارکت مردم (توسعه دهندگان حرفه ای) در رشد و توسعه زیر ساخت‌های شهری و نگهداری بهینه و بهره ور شهر‌ها توسط خود مردم خواهیم بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: