کد خبر: ۴۱۲۶۵۵
۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۰
0
محمد شیخ حسینی مدیرعامل بانک توسعه تعاون درآستانه سفر ریاست محترم جمهور به پاکستان، در نشست تخصصی اقتصادی و بانکی در بانک مرکزی کشور پاکستان شرکت کرد.

معرفی توانمندیهای نظام بانکی ایران در نشست با مدیران بانک مرکزی پاکستان

بانک توسعه تعاون اولین بانک کشور است که برای گسترش همکاری‌های تجاری و اقتصادی همسو با سیاست‌ها و برنامه‌های دولت مردمی، اقدام به برگزاری نشست‌های تخصصی با بانک مرکزی پاکستان و موسسات فعال در حوزه بانکی و تامین مالی آن کشور نموده است.

شیخ حسینی در این سفر ضمن معرفی بانک و اشاره به ظرفیت‌های همکاری فی مابین، برضرورت تسهیل تجارت خارجی با کشور پاکستان به عنوان یکی از طرف‌های تجاری ایران تاکید کرد.

وی با تبیین رسالت بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک توسعه‌ای بخش تعاون در کشور به فعالیت‌های بانک از جمله فعالیت‌های ارزی که در راستای حمایت از بخش تعاون و تولید انجام می‌شود اشاره کرد.

این مقام بانکی افزود: پاکستان دارای قرابت فرهنگی، دینی، و تاریخی بسیاری با ایران است، لذا زمینه‌های بالقوه فراوانی جهت همکاری و توسعه روابط وجود دارد که با همت و تلاش می‌توان به بهره برداری رساند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: