مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در گفتگو با خبرنگار فولاد:
کد خبر: ۴۱۲۷۸۳
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۵
0
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: مسئولان باید امور جاری تولید را تسهیل کنند تا بتوان شعار سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری شده، محقق شود.

مسئولان امور جاری تولید را تسهیل كنند

جواد توسلی مهر، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حاشیه بازدید از خطوط تولید و تصفیه خانه فولاد مبارکه در جمع خبرنگاران ضمن ابراز خرسندی از حضور در این مجموعه بزرگ تولیدی اظهار کرد: امروز یکی از روز‌های خوب زندگی من است چرا که از نزدیک شاهد افتخار آفرینی و زحمات طاقت‌فرسای همکارانمان در مجموعه فولاد مبارکه بودیم.

وی با بیان اینکه فولاد مبارکه بعد از انقلاب راه‌اندازی شده و از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: در هر صورت خیلی مهم است که مسئولان کشور در واحد‌های صنعتی استراتژیک حضور یابند و کمک کنند موانع تولید از سر راه تولیدکنندگان برداشته شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه نتیجه زحمات کارکنان فولاد مبارکه به نتیجه نشسته است، گفت: در این مجموعه برنامه‌ریزی برای جهش و افزایش تولید وجود دارد و این امر میسر نمی‌شود مگر اینکه مسئولان به ویژه در وزارت صمت و بانک مرکزی برای رفع موانع همکاری داشته باشند.

وی گفت: در واقع مسئولان باید امور جاری تولید را تسهیل کنند تا بتوان شعار سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری شده، محقق شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: