امدادخودرو سایپا همزمان با روز جهانی زمین پاک انجام داد؛
کد خبر: ۴۱۲۷۹۳
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۰
0
شرکت امدادخودرو سایپا با همکاری شرکت سایپایدک، همزمان با روز جهانی زمین پاک، از طریق ناوگان خدمات امدادی و خدمات خودرو در محل خود، بسته زیست محیطی و کارت تخفیف خرید گارانتی بدنه به مشتریان هدیه داد.

اهدا بسته زیست محیطی و کارت تخفیف خرید گارانتی بدنه به مشتریان

این شرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و در جهت فرهنگ سازی و گرامیداشت روز زمین پاک با مشارکت شرکت سایپایدک به مشتریان خود، در هنگام ارائه خدمات، بسته زیست محیطی و کارت تخفیف خرید گارانتی بدنه هدیه داد.

روز جهانی زمین پاک هر ساله در ایران مصادف با دوم اردیبهشت ماه است تا همگان از اهمیت زمین و مزایای بی بدیل آن و گام‌هایی که می‌توانند برای حفظ آن بردارند، آگاه شوند. در همین راستا شرکت امدادخودرو سایپا که همواره برنامه‌های زیست محیطی را در دستور کار خود دارد با اجرای این طرح در تلاش است تا مردم عزیز کشورمان را به رعایت هر چه بیشتر الزامات زیست محیطی، ترغیب و تشویق کند.

لازم به ذکر است خدمات خودرو در محل مشتری شرکت امدادخودرو سایپا از جمله خدمات جذاب این شرکت است که دارندگان خودرو‌های سواری گروه خودروسازی سایپا در راستای کاهش آلودگی هوا و حفظ زمین پاک می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، نسبت به دریافت خدمات سرویس دوره ای، انواع بازدید‌ها و خدمات فنی پیش از سفر و نصب آپشن با ارائه گارانتی خدمات و قطعات در منزل یا محل کارخود اقدام کنند.

هموطنان عزیز در صورت نیاز به دریافت خدمات امدادی و خدمات خودرو در محل می‌توانند از طریق تماس با شماره ۰۹۶۵۵۰ (خدمات امدادی) و ۰۲۱۸۴۴۴۴ (خدمات خودرو در محل) و یا مراجعه به اپلیکیش و سایت شرکت امدادخودرو سایپا درخواست خود را ثبت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: