کد خبر: ۴۱۲۷۹۵
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۰
0
کانون انجمن های صنفی نمایندگان بیمه آسیا در دیداری صمیمانه با مدیر عامل،اعضای هیات مدیره و معاونین مدیر عامل، با آنها گفت و گو کردند.

تلاش شبکه فروش، اعتبار و اعتماد به صنعت بیمه را در جامعه افزایش می دهد

به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا در این دیدار با قدردانی از تلاش‌ها و همت تک تک نمایندگان شرکت در اقصی نقاط کشور، زحمات این عزیزان در خدمت به مردم را موجب افزایش اعتبار و اعتماد به صنعت بیمه در سطح جامعه توصیف کرد.

مدیر عامل بیمه آسیا اظهار داشت: خوشبختانه عملکرد بیمه آسیا در سال گذشته، بسیار خوب بود و ما توانستیم ضمن ارائه خدمات مناسب به مردم، و پرداخت خسارت‌های متعدد و بزرگ به زیاندیدگان و واحد‌های صنعتی و اقتصادی کشور، با تولید قریب به ۳۰۰هزار میلیارد ریال پرتفوی، اهداف عملیاتی شرکت را در سال۱۴۰۲ محقق سازیم.

این گزارش می‌افزاید، فرامرز خجیر، عضو هیات مدیره و معاون فنی بیمه‌های اشخاص و مسئولیت بیمه آسیا نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش شبکه فروش، تاکید کرد که رمز موفقیت در فروش، توسعه بیمه‌های خرد در سطح کلان به ویژه بیمه‌های زندگی است، و از نمایندگان خواست تا با برنامه ریزی دقیق و همگام با سیاست‌های شرکت، فعالیت‌های خود را بر این موضوع متمرکز کنند.

در ادامه این دیدار، محمد شفیعی، رئیس کانون انجمن‌های صنفی نمایندگان بیمه آسیا ضمن تشکر از تلاش‌ها و حمایت‌های مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران بیمه آسیا از شبکه فروش، گزارشی از فعالیت ها، مسائل و چالش‌های مربوط به شبکه فروش را ارائه داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: