کد خبر: ۴۱۲۸۸۷
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۰۰
0
شرکت پارس خودرو،‌ در سی و پنجمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و توليد استان تهران،‌ که به مناسبت هفته کار و کارگر برگزار می‌شود،‌ در بخش کار گروه نمونه نخبگان تجليل شد.

درخشش شرکت پارس خودرو در جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان تهران

آیین قدردانی از کارگران با معرفی نخبگان جامعه کارگری به عنوان الگو‌های موفق منابع انسانی در بخش تولید در قالب جشنواره امتنان، با حضور مسئولان لشکری و کشوری و جمعی از معاونان و مدیران پارس خودرو، کارگران و کارفرمایان شرکت‌های تولیدی و صنعتی برگزار و شرکت پارس خودرو توانست برای دومین سال متوالی در میان شرکت‌های برتر این جشنواره قرار گیرد.

شرکت پارس خودرو در بخش کار گروه نمونه نخبگان جشنواره امتنان توانست به شایستگی در بین تعداد کثیری از شرکت کنندگان از واحد‌ها و شرکت‌های صنعتی و تولیدی سراسر استان تهران قرار گیرد.

کارگروه نمونه پارس خودرو به عنوان تنها نماینده شرکت در میان رتبه‌های برتر، متشکل از آقایان حمید روزبهانی، رسول کولیوند، حسن رمضانی و یونس حسین‌پور با ارائه طرح مبدل I.O ماژول مولتی پلکس دایفوکو (دانش بنیان) در این جشنواره حضور داشتند.

گفتنی است، این جشنواره با هدف تجلیل از زحمات کارگران، گروه‌های کار و واحد‌های اقتصادی نمونه استان تهران و ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش همه ساله در هفته کار و کارگر برگزار می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: