کد خبر: ۴۱۳۲۱۵
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۵
0
اعضای هیئت‌رئیسۀ کانون بازنشستگان بانک صادرات ایران با مدیرعامل بیمه سرمد دیدار و در مورد مسائل و مشکلات بیمۀ درمان تکمیلی بازنشستگان و پرسنل بانک صادرات گفت‌وگو کردند.

دیدار هیئت‌رئیسۀ کانون بازنشستگان بانک صادرات ایران با مدیرعامل بیمه سرمد

به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، در این دیدار دکتر بهشتی‌نژاد، مدیرعامل بیمه سرمد، ضمن تشکر از حضور هیئت‌رئیسۀ محترم کانون بازنشستگان، احترام و تکریم بازنشستگان بانک صادرات را از اولویت‌های بیمه سرمد برشمرد و برگزاری این‌دست جلسات و نشست‌ها را در جهت رفع مسائل و مشکلات پرسنل و بازنشستگان بانک لازم دانست.

بهشتی‌نژاد، با اشاره به تقویت زیرساخت‌ها و همچنین افزایش مراکز درمانی طرف قرارداد، عنوان کرد تلاش مجموعه همکاران بنده در بیمه سرمد ارائۀ خدمات مطلوب به بیمه‌شدگان محترم بانک معظم صادرات و نهایتاً ایجاد رضایت این عزیزان است.

ایشان همچنین، با اشاره به پتانسیل میز خدمت در شعب بانک صادرات سراسر کشور، بر تقویت این پتانسیل با حضور بازنشستگان تأکید داشت.

در ادامه زاهدنیا، عضو هیئت‌مدیرۀ بیمه سرمد، ضمن قدردانی از حضور هیئت‌رئیسۀ کانون بازنشستگان بانک صادرات، خدمت‌رسانی مطلوب به بیمه‌شدگان بانک صادرات را از عمده دغدغه‌های بیمه سرمد برشمرد و در خصوص تلاش تیم فنی شرکت برای بهبود خدمات نکاتی را مطرح نمود.

در این دیدار، اعضای هیئت‌رئیسۀ کانون بازنشستگان بانک صادرات، ضمن تشکر از زحمات و اقدامات محسوس بیمه سرمد، خواستار توجه ویژه به بازنشستگان و پرسنل بانک صادرات شدند.

هیئت‌رئیسۀ کانون کاهش زمان پرداخت خسارت را از مهم‌ترین دغدغه‌های بازنشستگان بانک صادرات برشمردند و عنوان کردند زمان پرداخت خسارت نسبت به گذشته بهبود یافته، که جای تقدیر و تشکر دارد، اما انتظارات از بیمه سرمد همچنان ادامه دارد و انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی مناسب، این زمان به حداقل برسد.

در این جلسه بر افزایش تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد تأکید شد و اعضای کانون خواستار ارسال لیست مراکز درمانی طرف قرارداد به کانون‌های بازنشستگان سراسر کشور، به تفکیک استان، شدند تا از طریق کانون‌های استانی به بازنشستگان اطلاع‌رسانی گردد. اطلاع‌رسانی شرایط قرارداد برای رفع شبهات احتمالی و استفاده از ابزار مناسب اطلاع‌رسانی از دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.

امینیان، مشاور مدیرعامل بیمه سرمد در حوزۀ بانک و بیمه که در این جلسه حضور داشت، با اشاره به فعالیت مجتمع تخصصی بانک و بیمه، از پیگیری جدی مسائل و مشکلات پرسنل و بازنشستگان بانک صادرات در این مجتمع خبر داد و عنوان کرد: پیگیری مسائل، رفع نقائص پرونده و پیگیری جهت تسریع و تسهیل ارائۀ خدمات در این مجتمع به‌جد در حال انجام است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: