کد خبر: ۴۱۳۳۷۶
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۰
0
رئیس مرکز بهبود محیط کسب و کار گفت: روند الکترونیکی شدن مجوزهای کاغذی رو به افزایش است و تا به امروز بیش از ۵۹۰ هزار مجوز کاغذی شناسه یکتا گرفته اند.

۶۰۰ هزار مجوز کاغذی شناسه یکتا گرفتند

سید امیر سیاح رئیس مرکز بهبود محیط کسب و کار در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه تعداد مجوز‌های کاغذی که تا روز ۱۸ اردیبهشت ماه امسال به شناسه یکتا تبدیل شده به بیش از ۵۹۰هزار مجوز رسیده است گفت: در حال حاضر با توجه به فرصت محدودی که برای دریافت شناسه یکتا طبق قانون مانده است روند صدور مجوز‌های کاغذی به شناسه یکتا به سرعت در حال افزایش است.

وی افزود: استان‌های لرستان، گیلان، چهارمحال و بختیاری و خراسان جنوبی به ترتیب با تبدیل ۱۳.۳درصد، ۱۳.۲ درصد، ۱۱.۸ درصد و ۹.۷ درصد از مجوز‌های کاغذی صادره به شناسه یکتا در صدر جدول تبدیل قرار گرفته‌اند.
او بیان کرد: در استان‌های بوشهر، خوزستان، کرمان، هرمزگان، فارس و سیستان و بلوچستان کمترین میزان تبدیل مجوز کاغذی به شناسه یکتا انجام شده است.

سیاح تاکید کرد: بر اساس قانون باید تا ۲۵ اردیبهشت تمام مجوز‌های کاغذی به شناسه یکتا تبدیل شود و در صورتی که این اقدام نشود طبق قانون دستگاه‌ها نباید خدمات لازم را این بخش بدهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: