کد خبر: ۴۱۳۴۴۹
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۰
0
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در راستای افزایش اطلاعات عمومی ارس‌وندان از ژئوپارک جهانی ارس و مزایای آن برای منطقه، کارگاه‌های آموزشی با هدف معرفی ژئوپارک‌ها و آشنایی دانش‌آموزان و جامعه محلی با میراث کهن زمین‌شناختی، سلسله کارگاه‌های آموزشی ژئوپارک ارس در مدارس جلفا برگزار شد.

آموزش مباحث ژئوپارک جهانی ارس در مدارس / دانش آموزان منطقه حافظ میراث کهن شدند

این کارگاه توسط معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان جلفا در سطوح متفاوت و متناسب با مقاطع تحصیلی دانش‌آموزان، در قالب آموزش‌های عملی، فیلم کوتاه و انیمیشن، کاردستی و مسابقه توسط مربیان تربیت شده اختصاصی ژئوتوریسم ارائه می‌گردد که مورد استقبال دانش‌آموزان قرار گرفته است.

این طرح بعد از امتحانات پایان سال تحصیلی دانش‌آموزان در قالب آموزش‌های تابستان و طرح صبا نیز برای دانشجویان و دانش آموزان به اجرا در خواهد آمد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: