کد خبر: ۴۱۳۴۵۲
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۰
0
رییس هیات مدیره بیمه البرز در گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب ضمن برشمردن دستاورد‌های سال گذشته شرکت بیمه البرز بواسطه اتکا به توانگری مالی و نیروی انسانی حرفه‌ای از تیم اجرائی و در رأس آن مدیرعامل تقدیر و تشکر کرد.

دستاورد‌های شرکت در سال گذشته قابل تقدیر است

به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل، سید محمد حسن ملیحی یکی از فرصت‌هایی موجود در صنعت بیمه که مغفول مانده است را حوزه سرمایه گذاری دانست و گفت: بیمه گری و سرمایه گذاری دو بال اصلی پیش برنده شرکت‌های بیمه‌ای هستند که بیمه البرز از آن‌ها بخوبی بهره برد به نحوی‌که برای نخستین بار در صنعت بیمه کمیته سرمایه گذاری تخصصی در بیمه البرز با عملکرد و‌دستاورد‌های قابل توجه تشکیل و‌در حوزه سرمایه گذاری بین ۲۵ تا ۳۰% بالاتر از سایر شرکت‌ها پرتفو حاصل شد.

رییس هیات مدیره بیمه البرزبیان داشت: هدایت منابع مالی مشتریان به سمت شبکه فروش و فعالیت‌های اقتصادی با اجرای طرح‌های همچون بیمه نامه مسکن متری و زندگی‌پروژه محور گام بزرگی است که دغدغه مردم در شرایط اقتصادی حاضر را کمرنگ خواهد داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: