مدیرعامل بیمه نوین در بازدید از شعبه کرمان
کد خبر: ۴۱۳۴۵۶
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۰
0
مدیرعامل بیمه نوین در دیدار با بیمه‌گذاران این شرکت در استان کرمان، از نوآوری در طراحی بسته‌های محصولی منطبق بر نیاز مشتریان در شرکت‌های بیمه به عنوان اولویت امروز صنعت بیمه سخن گفت.

تاکید بر لزوم طراحی بسته‌های محصولی برای مشتریان

به نقل از روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین؛ حسین کریم‌خان زند؛ مدیرعامل بیمه نوین به همراه معاونین «پشتیبانی و امور اقتصادی» و «شبکه فروش و توسعه بازار» این شرکت، از شعبه کرمان بازدید و در دیدار با بیمه‌گذاران بیمه نوین در استان کرمان ضمن بیان این مطلب گفت: مسئله نوآوری در ارائه محصول و خدمات یکی از چالش‌های همیشگی در صنعت بیمه کشور بوده که امروز با فناوری، علم داده‌ها و تکنولوژی که در خدمت صنایع مختلف است، می‌توان با برنامه‌ریزی و هوشمندی به زنجیره ارزش‌آفرین پایدار در ارائه و توسعه خدمات و محصولات برای بیمه‌گذاران و مخاطبان صنعت بیمه دست پیدا کرد.

وی همچنین تلاش برای توجه بیشتر به نیاز‌ها و خواسته‌های مشتریان بیمه نوین را اولویت این شرکت در ارائه خدمات و طراحی محصولات آتی عنوان کرد و افزود: رقابت، امروز تبدیل به مفهومی کیفی شده است و تکیه بر آمار کمی نمی‌تواند در حوزه خدمات قابل اتکاء و مطلوب باشد. کیفیت رضایت مشتریان ارتباط مستقیمی با آگاهی شرکت‌های بیمه از نیاز‌ها و انطباق با خواسته‌ها و دغدغه‌های آن‌ها دارد.

مدیرعامل بیمه نوین در این بازدید، ضمن بدیهی دانستن حق دریافت خدمات مطلوب و به موقع مشتریان، تلاش همکاران در شعب و شبکه فروش را قابل تقدیر خواند و نیروی جوان بیمه نوین را به عنوان نقطه قوت این شرکت دانست.

کریم‌خان زند همچنین رشد مطلوب پرتفوی بیمه‌ای را برخاسته از مدیریت ریسک به همراه رضایت مشتریان دانست و بر فروش بیمه‌نامه به مشتریان حقیقی و خرد تأکید کرد.

گفتنی است، شرکت بیمه نوین در استان کرمان با دو شعبه در شهر‌های کرمان و سیرجان و نیز یک باجه در شهر رفسنجان خدمات و محصولات بیمه‌ای را خود را ارائه می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: