کد خبر: ۴۱۳۵۲۷
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۰
0
رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با حضور در آیین اختتامیه گردهمایی مدیران و روسای برتر شعب، مجموعه اقدامات سال گذشته بیمه البرز را قابل توجه ارزیابی کرد.

رییس کل بیمه مرکزی: مدیرعامل بیمه البرز جسورانه عمل کرد و خوش درخشید

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر علی استادهاشمی در این آیین با اشاره به کارنامه قابل قبول مدیرعامل بیمه البرز در یکسال گذشته گفت: مدیریت صحیح و جسورانه با بهره مندی از توانمندی کارشناسان خبره شرکت، نتایج چشمگیری را رقم زد که از این رو به خانواده بزرگ بیمه البرز تبریک عرض می‌نمایم.

رییس کل بیمه مرکزی برگزاری گردهمایی و هم اندیشی مدیران و روسای شعب را اقدامی ارزشمند و مفید دانست که با انتقال نقطه نظرات و شناسایی نقاط ضعف و قوت موجب توانمندی هرچه بیشتر کارکنان شرکت‌های بیمه‌ای می‌شود.

دکتر استاد هاشمی از صنعت بیمه بعنوان مامنی برای یاری رسانی به هموطنان در زمان بروز مشکلات و حوادث یاد کرد و با گلایه از برخی رفتار‌های غیر حرفه‌ای از جمله نرخ شکنی‌ها افزود: با تدوین آیین نامه و تقویت نظارت‌ها بدنبال جلوگیری از بروز چنین تخلفاتی هستیم و اجازه نخواهیم داد چرخ حرکت جامعه ۳۵۰ هزار نفری صنعت بیمه و تامین آسایش و آرامش هموطنان دچار وقفه شود.

رییس کل بیمه مرکزی با اشاره به نقش سازنده آگاه سازی و آموزش در صنعت بیمه افزود: در این حوزه‌ها نیاز به تلاش مضاعف است و انتظار می‌رود مدیران ستادی شرکت، روسای شعب، نمایندگان و کارگزاران با توسعه آموزش صحیح بیمه ای، فرهنگ بیمه را در سطح جامعه گسترش دهند.

رییس کل بیمه مرکزی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای یکپارچه سازی عملیات بیمه گری کشور به عنوان یک انقلاب بزرگ در صنعت بیمه تصریح کرد: این موضوع در دستور کار است و درخصوص بیمه تکمیلی حوادث طبیعی اقداماتی انجام شده که در همین راستا بیمه البرز نیز چند استان حادثه خیز را تحت پوشش قرار داده و امید می‌رود با تقسیم بندی دیگر استانها، آرامش خاطر آحاد مردم به خصوص استان‌های حادثه خیز را فراهم آوریم.
دکتر استاد هاشمی در پایان تاسیس شرکت‌های اختصاصی تضمین و اعتبار با هدف ایجاد پویایی در خدمت رسانی را از دیگر اقدامات پیش روی بیمه مرکزی دانست و طرح‌های بیمه زندگی پروژه محور بیمه البرز را اقدامی در راستای حمایت از طرح‌های بومی و نیازمند سرمایه گذاری دانست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: