کد خبر: ۴۱۳۵۳۹
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۰۰
0
رئیس مرکز بهبود محیط کسب و کار گفت: طرح شناسه یکتا به صورت ۱۰۰ درصدی در شهر‌های کوچک اجرا شده است.

اجرای ۱۰۰ درصدی طرح شناسه یکتا در شهر‌های کوچک

سید امیر سیاح رئیس مرکز بهبود محیط کسب و کار د درآیین رونمایی از طرح شناسه یکتا و خدمات صدور مجوز‌ها در دفاتر پیشخوان دولت با بیان اینکه در حال حاضر روند اجرای شناسه یکتا در تمامی شهر‌های کشور با سرعت خوبی در حال اجرا است گفت: در برخی از شهر‌های کوچک روند مجوز‌های الکترونیکی به صورت کامل و ۱۰۰ درصد اجرا شده و دو استان گیلان و لرستان در دریافت شناسه یکتا پیشقدم هستند.

وی افزود: با اتصال دفاتر پیشخوان دولت به طرح شناسه یکتا و خدمات صدور مجوز‌ها این روند شناسه یکتا با سرعت بیشتر در شهر‌های کوچک اجرا می‌شود و روند اجرای این طرح تا ۲۵ اردیبهشت ماه کامل می‌شود.

او اظهار کرد: اتصال دفاتر پیشخوان دولت در اجرایی شدن این طرح بسیار کمک می‌کند چراکه بسیاری از افراد با مراجعه به همین دفاتر در مدت زمان ۴ تا ۵ دقیقه می‌توانند مجوز‌های کاغذی خود را الکترونیکی کنند.

سیاح گفت: در صورتی که افراد مجوز‌های کاغذی خود را تا زمان قانونی که ۲۵ اردیبهشت ماه است انجام ندهند به مرور از دریافت خدمات دولتی محروم می‌شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: