کد خبر: ۴۱۳۶۰۴
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۰
0
رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور درباره تجربه برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک نکاتی را بیان کرد.

در تلاشیم انتخابات ریاست‌جمهوری در تمام حوزه‌ها الکترونیک باشد

امیر شجاعان رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور درباره برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی گفت: در این دوره، انتخابات در هشت حوزه انتخابیه به صورت الکترونیکی برگزار شد و تجربه بسیار خوبی بود.

شجاعان افزود: طبق بازخورد‌هایی که از مردم داشتیم از این شیوه از رای دادن بسیار راضی بودند و به سرعت نتایج را از شعب دریافت کردیم و عملیات تجمیع را انجام دادیم و اعلام کردیم.

وی ادامه داد: سرعت و دقتی که به دنبال آن بودیم در این فرآیند افزایش یافت. موضوع مهم دیگر هم احراز هویت الکترونیکی بود که به طور کامل انجام شد و مردم عزیزمان توانستند با هریک از مدارک ۵ گانه که در دست داشتند رای خود را به صندوق بیاندازند. این هم کمک کرد تا مردم در کمترین زمان رای خود را ثبت کنند و ما هم به صورت الکترونیکی از پایگاه ثبت احوال وضعیت رای دهندگان را بررسی و کنترل کردیم تا مجدد نتوانند رای دهند.

شجاعان درباره امکان برگزاری انتخابات الکترونیکی در انتخابات ریاست جمهوری در تمامی حوزه‌ها بیان کرد: تلاش خود را خواهیم کرد و از نظر فنی کاملا آمادگی این امر را داریم و تجربیات فنی هم موفق بود و منتظر هستیم تا منایع این امر تامین شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: