کد خبر: ۴۱۳۶۶۳
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۵
0
اولین جلسه کمیته عالی فناوری اطلاعات در سال ۱۴۰۳ به ریاست محمد نجف زاده و با حضور عباس شفیعی رییس هیات مدیره ، امیر مسعود رزازان عضو هیات مدیره و سایر اعضا تشکیل جلسه داد.

تبیین ماموریت های کمیته عالی فناوری اطلاعات در سال ۱۴۰۳

به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛ عباس شفیعی ضمن آرزوی موفقیت برای اعضای کمیته عالی فناوری اطلاعات گفت: این کمیته از ابتدای تشکیل پایه ریزی خوبی داشته و امید است نقش محوری خود را به عنوان بازوی مشورتی هیات مدیره در پیشبرد اهداف استراتژیک بانک در حوزه تحول دیجیتال به خوبی ایفا کند.

در ادامه جلسه محمد نجف زاده رئیس کمیته عالی فناوری اطلاعات در خصوص برنامه‌های سال ۱۴۰۳ کمیته گفت: هدف اساسی ما تبیین نقشه راه الزامات ریسک فناوری، پیشبرد اهداف و طراحی پروژه‌های توسعه زیر ساخت‌های فناوری بانک و هموار سازی مسیر اجرای نقشه راه استراتژیک بانک در حوزه تحول دیجیتال خواهد بود.

در پایان این جلسه در خصوص اجرای اهداف اساسی سند الزامات ناظر بر ریسک فناوری اطلاعات ابلاغی بانک مرکزی با محوریت اهداف و استراتژی‌های تعریف شده در بانک ملی ایران و انطباق بند‌های سند با اسناد بالادستی با در نظر گرفتن بهینه سازی فرآیند‌های داخلی کسب و کار، مدیریت برنامه‌های تحول دیجیتال، مدیریت ریسک فناوری و توسعه زیر ساخت‌های اجرای برنامه راهبردی بانک ملی ایران در حوزه تحول دیجیتال گزارشاتی ارائه شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: