کد خبر: ۴۱۳۶۶۴
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۵
0
روح الله علیپور یزدی، عضو هیئت مدیره بیمه تعاون، به عنوان سرپرست این شرکت معرفی شد تا پس از تایید بیمه مرکزی مدیرعاملی این شرکت را بر عهده بگیرد.

روح الله علیپور یزدی به عنوان سرپرست بیمه تعاون معرفی شد

به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت، روح الله علیپور یزدی، عضو هیئت مدیره بیمه تعاون، به عنوان سرپرست این شرکت معرفی شد تا پس از تایید بیمه مرکزی مدیرعاملی این شرکت را بر عهده بگیرد. مراسم معارفه با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت در محل ساختمان مرکزی برگزار شد.

علیپور عضویت در هیأت مدیره شرکت بیمه تعاون، هیات مدیره شرکت بیمه زندگی باران، هیات مدیره و معاونت مالی و اداری بیمه سرمد، معاونت مالی و سرمایه گذاری موسسه مالی و اعتباری ملل، عضو اصلی هیات مدیره خدمات ارزی و صرافی ملل، عضو هیات مدیره تامین آتیه کارکنان ملل را در سوابق کاری خود دارد.

در این جلسه از خدمات یونس مظلومی، مدیر عامل سابق شرکت، تقدیر به عمل آمد. ایشان با تلاش و پشتکار خود در طول دوره مدیریتی، به پیشرفت شرکت بیمه تعاون کمک شایانی کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: