در ادامۀ سفر‌های استانی سرپرست مدیریت امور شعب و نمایندگان بیمه سرمد به آذربایجان غربی و شرقی رقم خورد:
کد خبر: ۴۱۳۶۶۷
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۵
0
با حضور مدیر امور شعب بانک صادرات استان آذربایجان غربی و سرپرست مدیریت امور شعب و نمایندگان بیمه سرمد، رضایی راد به‌عنوان سرپرست مدیریت شعبۀ استان آذربایجان غربی منصوب شد.

معرفی سرپرست مدیریت شعبۀ استان آذربایجان غربی بیمه سرمد با حضور مدیر امور شعب بانک صادرات ایران شعبۀ آذربایجان غربی

آقای امیرگان، مدیر امور شعب بانک صادرات استان آذربایجان غربی، در این جلسه بر تعاملات بیشتر بانک صادرات و بیمه سرمد تأکید کرد. همچنین، طی مذاکره‌ای، با موافقت مدیر امور شعب بانک صادرات استان آذربایجان غربی، زین پس سرپرست شعبۀ بیمه سرمد در کمیتۀ بازاریابی بانک صادرات استان حضور خواهد یافت.

در ادامۀ این سفر، فرشباف، سرپرست مدیریت امور شعب و نمایندگان بیمه سرمد، با حضور در شعبه استان ضمن بررسی عملکرد کارکنان، با شبکۀ فروش دیدار و دربارۀ مسائل حوزۀ نمایندگی گفتگو کرد. همچنین در این جلسه از سرکار خانم حیدرپور فتاحی و آقای رضا احمدی، با احصاء بیشترین حق بیمه در سال ۱۴۰۲ به عنوان نمایندگان برتر استان تقدیر به عمل آمد.
تأکید بر تقویت و بهبود خدمات بیمه سرمد در استان آذربایجان شرقی

در ادامه، سرپرست مدیریت امور شعب و نمایندگان بیمه سرمد با بازدید از شعبۀ استان آذربایجان شرقی، با آقای مهدیان، مدیر امور شعب بانک صادرات استان آذربایجان شرقی، دیدار کرد. در این دیدار، ضمن تشکر از تعاملات فی‌مابین، بر تقویت و بهبود خدمات بیمه سرمد در استان تأکید شد.

همچنین فرشباف، طی جلسه‌ای، با شبکۀ فروش و نمایندگان بیمه سرمد در استان آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: