قائم مقام مدیرعامل شرکت زامیاد در حاشیه نمایشگاه صنعت پخش اعلام کرد:
کد خبر: ۴۱۳۶۷۶
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۰
0
قائم مقام مدیرعامل شرکت زامیاد گفت: نمایشگاه ها پل ارتباطی بین تولیدکننده و توزیع کننده در داخل و خارج کشور هستند و توسعه این روابط موجب رشد و توسعه پایدار اقتصاد کشور می شود.

افزایش تنوع کاربری سازی خودروهای زامیاد در سال جاری

علی کاهه با اشاره به حضور زامیاد در ششمین نمایشگاه صنعت پخش ایران خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت ناوگان حمل و نقل صنعت پخش، شرکت زامیاد با تولید خودرو‌های متنوع، خود را متعهد به نوسازی آن می‌داند. بدین منظور در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، مذاکرات بسیار خوبی با شرکت‌های مرتبط با این حوزه انجام شد.

او با بیان اینکه شرکت زامیاد به دنبال ارائه کاربری‌های استاندارد خودرو‌های تجاری برای استفاده در صنعت پخش است، یادآور شد: شرکت ایران کاوه به عنوان زیر مجموعه شرکت زامیاد، این آمادگی را دارد که انواع کاربری خاص به ناوگان حمل و نقل صنعت پخش ارائه کند.

قائم مقام مدیرعامل شرکت زامیاد در ادامه تاکید کرد: با توجه به اهمیت قیمت تمام شده حمل کالا و ویژگی‌های فنی و قیمتی، محصولات این شرکت، همواره مورد توجه شرکت‌های پخش بوده و کاربری‌هایی مثل یخچال، مسقف فلزی و مسقف چادری از محبوب‌ترین کاربری‌ها در بین مشتریان هستند که عمدتا برای حمل کالا‌های سریع مصرف از جمله غذایی و بهداشتی استفاده می‌شوند.

گفتنی است، ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش ایران به همت انجمن ملی صنعت پخش ایران، از ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: