کد خبر: ۴۱۳۷۱۴
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۰
0
مراد صحرایی گفت: در دولت سیزدهم ۷ هزار مدرسه به جامعه تحویل داده شده است.

۱۸ هزار گروه دانش آموزی داریم/ تحویل ۷ هزار مدرسه در دولت سیزدهم

رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش گفت: موضوعی که ما را گرد هم آورده تقویت مدارس است. بی هیچ تردیدی تقویت مدارس زمینه ساز تقویت ایرانی قوی است. دانش‌آموزان و کودکان امروز، سکان‌داران فردای کشور هستند به همین علت باید مدارس کشور را تقویت کنیم.

وی افزود: در دولت سیزدهم ۷ هزار مدرسه به جامعه تحویل داده شده است.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: آموزش و پرورش محصول فقط امروز نیست بلکه در آینده نتیجه آن را خواهیم دید و باعث ایرانی قوی می‌شود.

او با بیان اینکه کار معلمی مهم‌تر از مرزداری است، ادامه داد: مرز‌ها یک ساحت هستند، اما امروز سلاح‌ها در مرز‌ها نیست بلکه در مغز‌ها است. معلمان مغز‌های دانش‌آموزان را در دست دارند و مرزداران آینده کشور را تربیت می‌کنند.

او ادامه داد: سند تحول بنیادین به معلمان جهادی توجه کرده است. ۱۸ هزار گروه دانش آموزی داریم و این بدین معنا است که دانش‌آموزان به جهادگری علاقه‌مند و در حال تمرین جهادگری هستند.

رضا مراد صحرایی گفت: در سند تحول بنیادین به ۴۰ ویژگی جهادی دانش آموزان اشاره شده که چند ویژگی آن ایثارگری، خودباوری و خویشتنداری است.

وی افزود: سند تحول بنیادین به ما می‌آموزد که دانش آموزان به گونه‌ای باید تربیت شوند که الگو شوند. نوجوانان تاریخ ما شادی خود را در شادی دیگران می‌بینند و اگر دانش آموزان ما به درک برسند در مسیر اولیاء خدا قرار می‌گیرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: