کد خبر: ۴۱۳۷۱۸
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۰
0
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: دانش آموزان یک بار فرصت امتحان ترمیم آن هم در خرداد همزمان با برگزاری امتحانات پایان سال را بیشتر نخواهند داشت.

فرصت امتحان ترمیم نمره یک بار و در خرداد است

عبدالرسول پورعباس٬ رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: سازمان سنجش درگاه سامانه اش را با هدف تایید دانش آموزان به عنوان داوطلب آزمون سراسری باز کرده تا دانش آموزان به سمت امتحان ترمیم برای کسب نمره جهت سوابق تحصیلی در آزمون هدایت شوند.

وی تاکید کرد: دانش آموزان یک بار فرصت امتحان ترمیم دارند؛ آن هم در خرداد همزمان با برگزاری امتحانات پایان سال خواهد بود.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: آزمون سراسری امسال یکی از بی نظیرترین‌ها از نظر کیفیت سوالات، حوزه‌های امتحانی و امنیت بوده است. ۲۵ نفر از افراد تجهیزات تقلب را به جلسه ازمون آورده بودند که همگی شناسایی شده و در اختیار پلیس قرار داده شده اند.

وی افزود: آزمون با کیفیت بالایی در سراسر کشور برگزار شد. برای اولین بار در تمام حوزه‌های امتحانی کشیک اورژانس و آتش‌نشانی را داشتیم.

رئیس سازمان سنجش بیان کرد: ترمیم معدل ویژه داوطلبان آزمون سراسری بر عهده و از وظایف وزارت آموزش و پرورش است و سازمان سنجش مسیر سنجش و سیستم‌های الکترونیکی را در راستای کمک به این وزارتخانه، در اختیار آموزش و پرورش قرار داده است.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره متخلفان در آزمون سراسری گفت: این افراد به هیات‌های بدوی و هیات‌های تجدید نظر ارجاع می‌شوند و معمولا برای این داوطلبان محرومیت کمتر از ۵ سال نداریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: