میرفخرایی رئیس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون اعلام کرد؛
کد خبر: ۴۱۳۷۳۴
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۵
0
رئیس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون اعلام داشت گردهمایی متولیان اجرایی بخش تعاون برگزار می‌شود.

گردهمایی متولیان اجرایی بخش تعاون برگزار می‌شود

سید علی میرفخرایی رئیس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون اظهار داشت: این گردهمایی با رویکرد توسعه تعاون، بستر ساز مشارکت مردم در جهش تولید با حضور مدیران ارشد معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اتاق تعاون، بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون به میزبانی این بانک برگزار می‌شود.


وی افزود: مقام معظم رهبری در مقام بیانات و همچنین ابلاغ راهبرد‌ها و برنامه‌ها همواره اعتقاد وافر به امر تعاون را در نظر داشته اند، در دیدار اخیر با جامعه کار و تولید، معظم له تعاون را به عنوان مصداق مهم مشارکت مردم در جهش تولید تعبیر فرمودند، متولیان اجرایی بخش تعاون کشور با آگاهی از نقش تعاون در تحقق شعار سال، برنامه‌ها و راهبرد‌های متنوعی را مد نظر دارند، این گردهمایی که در سال‌های اخیر بی بدیل بوده و با هدف هم افزایی برای جلب مشارکت مردم از طریق توسعه تعاون برگزار می‌شود فرصتی برای طرح برنامه‌ها و هم اندیشی و هم افزایی در راستای ارتقای اثربخشی و نقش آفرینی تعاون در اقتصاد ملی است.


میرفخرایی تاکید کرد:در این گردهمایی مدیران ارشد و خبرگان تعاون مباحث متعدد مشترک و تخصصی را مطرح می‌کنند، بخش‌های مختلفی در نظر گرفته شده تا چالش‌ها و مسائل بیان شود تا برای ساماندهی آن‌ها و بهره گیری از فرصت ها، تصمیمات و راهکار‌های متنوعی دیده شود.
وی تصریح کرد: مهمانان و سخنرانان و اندیشمندانی در حوزه‌های بانکداری اسلامی، تعاون، اقتصاد اسلامی در گردهمایی حاضر خواهند بود، مقامات ارشد دولتی نیز در این رویداد به ارائه مباحث خواهند پرداخت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: