کد خبر: ۴۱۳۷۵۱
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۰۰
0
سخنگوی اتاق اصناف گفت: قیمت جدید لاستیک سایز ۱۳ جدید یک میلیون و ۵۰ هزار تومان شده و لاستیک سایز ۶۵۶۵۱۴ پیش از این یک میلیون و ۲۰ هزار تومان بود که در حال حاضر به یک میلیون و ۱۶۰ هزار تومان رسید.

قیمت جدید لاستیک اعلام شد

مهدی امیدوار سخنگوی اتاق اصناف درباره آخرین جزئیات از قیمت مصوب لاستیک گفت: یکی از اتفاق‌هایی که زمینه ساز افزایش تولید

لاستیک در کشور شد، افزایش قیمت لاستیک بود که بسیاری از تولید کنندگان به دلیل عدم افزایش قیمت، امکان رشد تولید را نداشتند که در حال حاضر با افزایش قیمت ما شاهد رشد تولید خواهیم بود.

به گفته وی قیمت لاستیک ۶۵۶۵، ۱۳ قیمت قدیم ۷۷۰ هزار تومان بود که در حال حاضر هر دانه لاستیک سایز ۱۳ جدید یک میلون و ۵۰ هزار تومان شده و لاستیک سایز ۶۵۶۵۱۴ پیش از این یک میلیون و ۲۰ هزار تومان بود که در حال حاضر به یک میلیون و ۱۶۰ هزار تومان رسید.

او گفت: لاستیک‌های سایز ۱۵ و ۱۶ که در کشور مصرفی ندارند و بسیاری از این لاستیک‌ها در کشور رسوب کرده اند تولید کنندگان این بخش قیمت آن‌ها را زیر نرخ مصوب گذاشته اند.

سخنگوی اتاق اصناف در خصوص نحوه پیش ثبت نام اینترنتی توزیع لاستیک هم گفت: در ابتدا به سامانه جامع تجارت متقاضیان مراجعه کرده و در قسمت پیش ثبت نام اطلاعات خود و نوع درخواست خود را وارد می‌کنند و بعد از ثبت اطلاعات و تایید آن کد رهگیری دریافت می‌کنند.

او بیان کرد: بعد از دریافت کد رهگیری متقاضیان ۵ روز فرصت دارند که به واحد‌های صنفی مجاز مراجعه کرده و می‌توانند لاستیک خود را دریافت کنند.

وی توضیح داد: امکان ثبت نام تمامی افراد وجود دارد، اما پیش ثبت نام دارای شرایطی است که یکی از این شرایط نوع خودروی افراد است که از طریق آن می‌توانند اطلاعات خود را ثبت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: