کد خبر: ۴۱۳۷۵۴
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۰۰
0
معاون دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت گفت:توزیع لاستیک در سامانه تا رسیدن به قیمت مصوب ادامه دارد و در واقع هدف از این کار جلوگیری از فروش دلالان است.

توزیع لاستیک در سامانه تا رسیدن به قیمت مصوب ادامه دارد

سودابه فرقانی معاون دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت در برنامه رادیو اقتصاد گفت:به طور کلی توزیع لاستیک یکی از حساسیت‌های اصلی وزارت صمت است که به طور جد رصد و پیگیری می‌شود.

او گفت:باتوجه به این که شبکه توزیع لاستیک به ویژه در رینگ‌های سورای باید کنترل شود این محصول در سامانه قرار گرفت به همین منظور در این سامانه مالک خودرو بعلاوه شماره خودرو، کد ملی و اصالت خودرو بارگذاری می‌شود.

فرقانی افزود:به طور کلی هدف از قرار گرفتن تایر خودرو در سامانه جلوگیری از دلالی است که لاستیک باید به دست مصرف کننده واقعی برسد در واقع متقاضی بعداز دادن اطلاعات در سامانه با مراجعه به فروشگاه و دادن کد رهگیری کالای خود را دریافت می‌کرد.

او تصریح کرد:هر متقاصی در طول یکسال می‌تواند ۴ حلقه لاستیک دریافت کند، همچنین متقاضیان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه تایر خود را خریداری کنند و فروشنده مستلزم ثبت اطلاعات خریدار است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: