کد خبر: ۴۱۳۷۵۵
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۰۰
0
کارشناس مسکن گفت: همزمان با انعقاد رایگان قرارداد اجاره در سامانه خودنویس، شاهد آن هستیم مستاجران کمتر از یک ساعت می‌توانند در این سامانه ثبت نام و کد رهگیری دریافت کنند.

دریافت کد رهگیری از طریق سامانه خودنویس کمتر از یک ساعت امکان پذیر خواهد بود

فلاحی کارشناس مسکن با بیان اینکه در حال حاضر با نزدیک شدن به فصل اجاره و جابه جایی میزان ثبت قرارداد در سامانه خودنویس رشد بسیار چشم گیری داشته است گفت: بسیاری از مستاجران پیش از این برای دریافت کد رهگیری و ثبت قرارداد‌های خود ساعت‌ها معطل می‌مانند، اما در حال حاضر با راه اندازی این سامانه شاهد رشد چشم گیری مراجعه کنندگان و ثبت قرارداد‌های به صورت آسان و راحت هستیم.

وی افرود: خوشبختانه با راه اندازی این سامانه از خرداد ماه سال گذشته روند آرام تری را در بازار مسکن کشور شاهد هستیم و از سوی دیگر بسیاری از مشکلاتی که در سال‌های گذشته در بازار اجاره مسکن شاهد بوده ایم آرام و کاهش یافته است.

کارشناس مسکن گفت: در حال حاضر با اجرای این طرح به طور کامل مشکلاتی که در حوزه اجاره مسکن بوده است به مرور رفع شده و بازار با شرایط بهتری روبرو شده است.

وی اظهار کرد: امیدواریم از خرداد ماه با اتصال قرارداد‌های خرید وفروش به سامانه خودنویس این بازار هم شرایط بهتری را پیدا کند.

فلاحی بیان کرد: در راستای اجرای قانون مذکور سامانه املاک و مستغلات (۱۳۸۸-۱۴۰۰) از لحاظ فنی مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به تکالیف جدید به وزارت راه و شهرسازی در حوزه توسعه سامانه مذکور و تغییرات اساسی به وجود آمده در شکل و ساختار سامانه معاملات املاک و مستغلات به منظور افزایش کیفیت ارائه خدمات به مردم و تسریع در اجرای قانون بنا به ضرورت این وزارتخانه ویرایش جدیدی از سامانه معاملات املاک و مستغلات را تحت عنوان سامانه خودنویس رونمایی نمود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: