کد خبر: ۴۱۳۸۰۰
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۵
0
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، همزمان با هفته ارتباطات، نشست مدیران روابط عمومی و امور بین‌الملل مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به میزبانی منطقه آزاد ارس برگزار شد.

نشست مدیران روابط عمومی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد

در این نشست دو روزه که مدیران روابط عمومی و امور دبیرخانه شورای عالی و سازمان منطقه آزاد انزلی به همراه دیگر مناطق آزاد و ویژه اقتصادی حضور داشتند، کارگاه‌های تخصصی "سواد رسانه‌ای" با تدریس محمد رستم‌پور، مدیرکل پژوهش ایرنا، "روابط عمومی و سوژه‌یابی" با تدریس مهدی عرفاتی دبیر جشنواره ملی رسانه‌ای کشور و "رسانه بین‌المللی" با تدریس مرتضی غرقی مدیر دفتر اسبق صداوسیما در نیویورک، و کارگاه آموزشی ژورنالیسم حرفه‌ای با تدریس زهرا چخماقی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما برگزار شد و حضار در محور‌های پیام رسانه‌ای، تولید محتوای نوین، تجربیات روایت‌گری، بین‌المللی‌سازی مناطق آزاد و... به بحث و تبادل نظر پرداختند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: