کد خبر: ۴۱۳۸۳۰
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۰۰
0
مهدی قمصریان؛ خواستار بهره مندی روابط عمومی از تمام ابزار‌های متنوع ارتباطی برای تحقق اهداف و ماموریت‌های صندوق تامین شد.

روابط عمومی باید از همه ابزار‌های ارتباطی برای تحقق ماموریت‌های سازمان استفاده کند

به نقل از روابط عمومی صندوق تامین خسارت‌های بدنی، مهدی قمصریان به مناسبت گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با کارکنان روابط عمومی صندوق دیدار کرد و ضمن تبریک این روز در جریان فعالیت‌های این مجموعه قرار گرفت.

مدیرعامل صندوق تامین خسارت‌های بدنی در گفتگوی صمیمی و در سخنان کوتاه با اشاره به نقش بااهمیت روابط عمومی، گفت: هنر روابط عمومی، تدبیر جامع و مانع وظایف و چالش‌های چندوجهی و عبور از تحدید ماموریت به یک وظیفه خاص است.

قمصریان ادامه داد: تمرکز تک وجهی به حوزه ماموریت‌های روابط عمومی، موجب غفلت و خدای ناکرده کم کاری در سایر کارکرد‌های متنوع می‌شود و لذا این سبک کار بی ثمر و غیرقابل قبول است.

وی بیان داشت: هیچ اولویتی میان ماموریت درون سازمانی و برون سازمانی روابط عمومی وجود ندارد؛ جامعه مخاطب روابط عمومی صندوق، کارکنان و مدیران صندوق، رسانه ها، افکار عمومی، گروه‌های مرجع و از همه مهم‌تر ضرورت هویت سازی صندوق با افق تغییر از یک نهاد حمایتی به سازمان تنظیم گر و مطالبه گر است.

قمصریان به جامعه هدف صندوق که غالباً اقشار آسیب دیده هستند اشاره کرد و گفت: در دوستی و محبت با مردم و مراجعین که دچار مشکل شده اند اگر معیار را گفتار حکیمانه حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام که مى فرمایند: (التَّوَدُّدُ الی الناس نِصْفُ الْعَقْلِ) یعنی «اظهار محبت و دوستى با مردم نیمى از عقل است» قراردهیم، قطعاً به وظیفه امان به درستی عمل کرده ایم.
مدیرعامل صندوق تامین خسارت‌های بدنی در این جلسه با اهدای لوح تقدیر از کارکنان روابط عمومی تقدیر کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: