کد خبر: ۴۱۳۹۵۱
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۰
0
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: جریمه مالیاتی برای برخی از بانک‌هایی که در پرداخت تسهیلات ساخت ۵۵۰ میلیون تومانی همکاری نمی‌کنند در نظر گرفته شده است.

افزایش جریمه مالیاتی برای بانک‌های متخلف در پرداخت تسهیلات ۵۵۰ میلیون تومانی

اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه روند پرداخت تسهیلات ساخت مسکن توسط برخی از بانک‌ها با کندی زیادی روبرو بوده است گفت: طبق قانون جهش تولید مسکن باید تمامی بانک‌ها اقدام به پرداخت تسهیلات ساخت مسکن کنند و باید ۲۰ درصد از سهم تسهیلاتی خود را به بخش مسکن اختصاص دهند که در این زمینه باید همکاری‌ها ادامه یابد.

وی افزود: در حال حاضر باید برای تکمیل ۲میلیون و ۵۶۰ هزار واحد مسکونی تمامی بانک‌ها همکاری‌های لازم را داشته باشند تا روند اجرای پرداخت تسهیلات تسریع شود و سرعت اجرای پروژه‌ها بیشتر شود

او اظهار کرد: در صورتی که روند پرداخت تسهیلات بهبود یابد متقاضیان با سرعت بیشتری اقدام به پرداخت آورده‌های خود می‌کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در صورتی بانک‌ها همکاری را نکنند طبق قانون جهش تولید مسکن باید ۲۰ درصد جریمه شوند که در صورت عدم همکاری بانک‌ها این جریمه اخد خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: