کد خبر: ۴۱۴۸۵۶
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۳:۰۰
0
بنا بر ابلاغ شورای هماهنگی بانکها و الزام دولت به تغییر ساعت کاری در اوقات پر مصرف انرژی و ضرورت مشارکت همگانی، ساعت کاری شعب و ستاد بانک کارآفرین از ۱۶خرداد تا اطلاع ثانوی اعلام شد.

ساعت کاری جدید شعب و ستاد بانک کارآفرین اعلام شد

به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، بر اساس ابلاغیه جدید و در راستای بهره برداری بهینه انرژی و صرفه جویی در مصرف انرژی، ساعت کاری شعب و ستاد بانک کارآفرین از روز چهارشنبه ۱۶خرداد تا اطلاع ثانوی به شرح زیر تغییر خواهد کرد.

ساعت کاری شعب بانک کارآفرین در سراسر کشور در روز‌های شنبه تا چهارشنبه برای حضور کارکنان ۶:۳۰ الی ۱۳:۱۵ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۶:۳۰ الی ۱۳ و در روز‌های پنج شنبه برای حضور کارکنان ۶:۳۰ الی ۱۲:۱۵ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۶:۳۰ الی ۱۲ خواهد بود.

همچنین بر اساس این ابلاغیه ساعت کاری ستاد بانک کارآفرین در روز‌های شنبه تا چهارشنبه ۶:۳۰ الی ۱۳:۳۰ و در روز‌های پنج شنبه ۶:۳۰ الی ۱۳ خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: