کد خبر: ۳۸۵۳۲۱
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳
0
موجودی مواد و کالای شرکت ایران خودرو تبریز درسال گذشته از پوشش بیمه‌ای کافی به منظور جبران خسارت احتمالی برخوردارنبود.
موجودی موادوکالا در ایران خودرو تبریز پوشش بیمه‌ای کافی نداشت؟
شرکت ایران خودرو تبریز به تاسیس و احداث و اداره کارخانجات به منظور تولید، مونتاژ و تهیه خودرو، فروش و صدور محصولات و واردات مواد اولیه و صادرات و واردات ماشین آلات می‌پردازد.

گفته می‌شود موجودی مواد و کالای شرکت ایران خودرو تبریز در سال مالی منتهی به اسفند سال گذشته تا مبلغ ۲۲.۶۲۸.۵۴۴ میلیون ریال درمقابل خطرات ناشی از آتش سوزی، صاعقه، انفجار، سیل و زلزله از پوشش بیمه برخوردار بوده هرچند که از نظر حسابرس قانونی، این میزان پوشش بیمه‌ای کافی نبوده است.

هیات وزیران در آیین نامه اجرایی بند چ ماده ۱۳ قانون مدیریت بحران کشور مصوب سال ۱۳۹۸ دستگاه‌های اجرایی را موظف کرد تا با شناسایی اموال و ریسک آن‌ها و تحلیل خطر تمامی اموال بیمه‌پذیر را در برابر حوادث و سوانح، به قیمت کارشناسی نزد یکی از مؤسسات بیمه و صندوق ها، تحت پوشش بیمه‌ای متناسب قرار دهند.

شرکت ایران خودرو با ۵۱ درصد، شرکت گروه صنعتی تولیدی اروند و شرکت گروه صنعتی بازرگانی تیوان با ۲۰ درصد بزرگترین سهامداران شرکت ایران خودرو تبریز هستند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: