پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

صفحه نخست - ویژه های اقتصاد
درآمد بیمه ملت افزایش یافت

درآمد بیمه ملت افزایش یافت

بیمه ملت از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن‌ماه سال جاری میزان سرمایه‌ای که اعلام کرد برابر با ۳ هزار و ۶۵ میلیارد تومان بود، این شرکت بیمه‌ای با میزان درآمدی که در بهمن‌ماه سال جاری از فروش حق بیمه صادره شناسایی کرد به میانگین درآمدی ۲۵۰ میلیارد تومان دست‌یافت.

فاصله‌ بلند قیمتی گوشت از بازار تا فضای مجازی‌/ گوشت بازار اشباع شد(+جدول)

اکنون گوشت قرمز دربرخی فروشگاه‌های مجازی حتی کیلویی 499 هزار تومان قیمت خورده است است، ‌این قیمت‌ها در ‌یکی دو هفته گذشته به‌وجود آمده و نگرانی‌های مردم را‌‌ در مورد گرانی بیشتر کرده است اما سئوال این است که این قیمت‌ها تا چه اندازه منطبق با واقعیت است؟ و چه عواملی موجب شده که قیمت گوشت در فضای مجازی و بعضاً در بازار اینقدر بالا برود؟
اگر اخبار هیجانی و ضد اعتماد نباشد سیر صعودی ادامه خواهد داشت
سیاوش وکیلی بازار سرمایه در هفته گذشته را بررسی کرد

اگر اخبار هیجانی و ضد اعتماد نباشد سیر صعودی ادامه خواهد داشت

قیمت‌ها واقعا قیمت‌های مناسبی از نظر ارزشمندی سهام هستند. پس اگر اتفاق هیجانی، دلهره‌آور و ضد اعتماد بازار رخ ندهد، بازار با شیب ملایم از سهام استقبال خواهد کرد. چون قیمت‌ها و به‌ واقع منطقی و مناسب هستند و روند صعودی امکان تحقق بیشتری دارد.
کارگران زیر بار فشار، سختی و ناامیدی
نماینده کارگران ساختمانی از وضعیت نامناسب اقتصادی انتقاد کرد

کارگران زیر بار فشار، سختی و ناامیدی

رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی قم با ابراز تاسف از وضعیت نامناسب اقتصادی به وجود آمده گفت: ۴۳ سال است خط فقر جلوتر از دستمزد و زندگی کارگران حرکت می‌کند و سرعت خط فقر به اندازه‌ای بالاست که همواره زندگی کارگران را پشت سر گذاشته است.
بازگرداندن دستمزد و قیمت‌ها به دهه‌های ۵۰ و ۶۰
میرزایی با اشاره به رشد گرانی‌ها و کاهش ارز پول ملی خواستار شد

بازگرداندن دستمزد و قیمت‌ها به دهه‌های ۵۰ و ۶۰

دبیر اجرایی خانه کارگر ساوه خطاب به کارفرمایان، نمایندگان مجلس، صاحبنظران و تمامی کسانی که اصرار دارند افزایش دستمزد سال جاری مناسب نیست و باید کاهش پیدا کند، گفت: از شما هیچ افزایشی نمی‌خواهیم، فقط دستمزد و قیمت‌ها را به دهه‌های ۵۰ و ۶۰ بازگردانید.
نقش آفرینی بانک رفاه در حل مشکلات کارگران و بازنشستگان
احمدی پنجکی بانک رفاه را خط قرمز توصیف کرد

نقش آفرینی بانک رفاه در حل مشکلات کارگران و بازنشستگان

نایب رییس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر استان تهران بانک رفاه کارگران را نقطه امید کارگران و بازنشستگان دانست و گفت: با وجود آنکه حمایت لازم و تاثیرگذار از سوی دولت برای تقویت بانک رفاه کارگران صورت نمی‌گیرد، اما شاهد نقش آفرینی بانک رفاه در حل مشکلات کارگران و بازنشستگان هستیم.
خاندوزی فی البداحه از شعبه جنوب بیمه ایران بازدید کرد

خاندوزی فی البداحه از شعبه جنوب بیمه ایران بازدید کرد

خاندوزی اضهار داشت؛ یکی از موارد اعتراض مراجعه‌کنندگان، نارضایتی از معطلی برای حضور کارشناسان بود و مقرر شد اگر کمبود کارشناس وجود داشته باشد آن را برطرف کنند؛ زیرا هر ساعت تاخیر مشکلاتی را برای مراجعه کنندگان دارد.
برنج  100هزار تومانی شد/ رکورد قیمتها زده شد

برنج 100هزار تومانی شد/ رکورد قیمتها زده شد

فروشگاه‌های زنجیره‌ای که پیش از عید به دلیل قیمت‌ گذاری دستوری، خرید برنج را متوقف کرده بودند این روزها در حال خرید برنج هستند و از آنجایی ‌که میزان عرضه این محصول کم شده است شاهد افزایش نرخ برنج داخلی در بازار هستیم.