کد خبر: ۳۸۵۸۴۸
۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
0
شعبه شاهرود بیمه دانا از زحمات و تلاش‌های فرمانده‌های نیروی انتظامی، پلیس راهور و پلیس آگاهی این شهرستان تجلیل کرد.

تجلیل شعبه شاهرود بیمه دانا از فرماندهان نیروی انتظامی، پلیس راهور و آگاهی

محمد شاهینی رئیس شعبه شاهرود اعلام کرد: این شعبه به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، طی مراسمی با اهدا لوح سپاس و گل از زحمات و تلاش‌های سرهنگ کریمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، سرهنگ فرزانه رئیس پلیس راهور و سرهنگ گیلانی رئیس پلیس آگاهی شهرستان شاهرود تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم رئیس شعبه شاهرود به اتفاق برخی از همکاران این شعبه با حضور جداگانه در محل نیروی انتظامی، پلیس راهور و پلیس آگاهی، ضمن برگزاری نشستی صمیمانه با ایشان، از خدمات فرماندهان و پرسنل تحت امر قدردانی کردند.

شاهینی در این دیدار‌ها همچنین با تاکید بر لزوم همکاری فی‌مابین در راستای جلوگیری از حوادث جعلی و خسارت غیر واقعی، رضایت خود را از عملکرد نیروی انتظامی ابراز و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با ایشان اعلام کرد.

در این مراسم، فرماندهان نیروی انتظامی، پلیس راهور و آگاهی شاهرود نیز متقابلا از شرکت بیمه دانا بواسطه تعامل فی‌مابین و مشارکت در راستای اعتلای فرهنگ ترافیک در استان سمنان تقدیر و تشکر کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: