کد خبر: ۳۷۶۲۱۳
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
0
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: ماهانه بیش از ۲۲۰ هزار تن مرغ در کشور تولید می‌شود که با این وجود در بحث تامین مرغ مشکلی نداریم.
تولید ماهانه مرغ به ۲۲۰ هزار تن رسید
حبیب اسداله نژاد گفت: با توجه به کاهش مصرف، میزان تولید مرغ بیش از نیاز بازار است به طوریکه این محصول در برخی استان‌ها کمتر از قیمت مصوب عرضه می‌شود.

او می‌گوید: با وجود عرضه روزانه بیش از ۷ هزار و ۳۰۰ تا ۷ هزار و ۴۰۰ تن مرغ پیش بینی می‌شود که تغییرات چندانی در بازار رخ ندهد.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: نهاده دامی واحد‌های مرغداری که تا ۱۴ اردیبهشت جوجه ریزی کردند، تامین شده است که امیدواریم برنامه ریزی به گونه‌ای باشد که بارگیری نهاده همانند روال قبل نباشد و با سرعت بیشتری دنبال شود تا واحد‌های مرغداری بتوانند دوره پرورش را با دریافت نهاده به اتمام برسانند.

طی ماه‌های اخیر قیمت مرغ به سبب ازدیاد جوجه ریزی کمتر از نرخ مصوب در بازار عرضه می‌شد که پشتیبانی امور دام در راستای حمایت از مرغداران و افزایش قیمت به نرخ مصوب اقدام به جمع آوری روزانه ۲۵۰ تا ۳۰۰ تن مرغ از سطح بازار می‌کند که تا تعادل قیمت در بازار، خرید حمایتی استمرار دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: