September 2023 27 / چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲
کد خبر: ۳۷۸۸۸۶
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹
0
در حالی حدود ۱۱ سال از ثبت‌نام متقاضیان مسکن مهر شهر جدید هشتگرد می‌گذرد که با وجود پرداخت ۲ ساله اقساط این واحد‌ها هنوز تحویل نشده است.
مساکن مهر‌ی که کلنگی شد، تحویل نشد
اوایل ماه جاری عباس قنبری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با اشاره به این‌که قانون‌گذار وظایف شرکت عمران و مدیریت شهری را وضع کرده و بین این دو نهاد اختلافی وجود ندارد، اظهار کرد: ما تمام تلاش خود را برای ایجاد آرامستان برای شهر جدید هشتگرد می‌کنیم و کارشناسان ما در حال مطالعه برای پیدا کردن زمینی در این خصوص هستند تا با زمینی که در دوره گذشته جانمایی شده بود، جابجا کنیم.

وی با بیان این‌که شرکت عمران وظیفه دارد شهر جدید را به لحاظ زیرساختی مهیا و به دستگاه‌های مربوطه واگذار کند، افزود: ۴۵۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید هشتگرد متقاضی ندارد و بلاتکلیف است.

فارغ از ۴۵۰۰ واحدی که به گفته مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد فاقد متقاضی است، بخش زیادی از واحد‌های مسکن مهر این شهر به دلیل کم‌کاری شرکت‌های خدمات‌رسان قابل واگذاری نیست.

یکی از متقاضیان مسکن مهر هشتگرد در این‌باره به تسنیم می‌گوید: سال ۹۰ در مسکن مهر هشتگرد ثبت‌نام کردم و قرار بود ۱۸ ماهه واحدم تحویل شود.

وی با بیان این‌که تا سال ۹۲ تمام آورده خود را بر اساس اعلام شرکت عمران هشتگرد واریز کردم، افزود: حدود ۲ سال است اقساط تسهیلات این واحد را پرداخت می‌کنیم، اما به دلیل نبود زیرساخت‌های مربوط به آب، برف، گاز و محوطه‌سازی قابل واگذاری نیست.

وی با اشاره به این‌که به امید خانه‌دار شدن در طرح مسکن مهر ثبت‌نام کردم، تصریح کرد: ماهانه حدود ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیریم که حدود ۲ میلیون تومان آنرا اجاره می‌دهم.

وی با بیان این‌که واحد مسکن مهرم فرسوده و کلنگی شده است، اضافه کرد: ۱۱ سال از عمر این واحد گذشته و پیمانکار به دلیل فرسودگی آنرا مجددا رنگ زده است.

وی خواستار رسیدگی شرکت عمران هشتگرد به مشکل متقاضیان مسکن مهر این شهر شد و افزود: انتظار داریم مسئولان به خواسته ما توجه کنند، دیگر توان اجاره‌نشینی را نداریم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: