مدیر عامل بیمه ایران در همایش بررسی عملکرد هلدینگ توسعه کسب و کار سبا وشرکت‌های تابعه عنوان کرد:
کد خبر: ۳۸۴۹۱۷
۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
0
حسن شریفی رئیس هیات مدیره ومدیر عامل بیمه ایران درهمایش بررسی عملکرد هلدینگ توسعه کسب و کار سبا وشرکت‌های تابعه بیمه ایران با عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین علیه السلام و قدردانی از زحمات تمامی دستگاه‌ها، بخصوص همکاران صنعت بیمه در راهپیمایی اربعین و همچنین قدردانی از مدیران پیشین هلدینگ کسب وکار سبا وشرکت‌های تابعه و سپاسگزاری از توفیق خدمت رسانی به آحادمردم در شرکت سهامی بیمه ایران، عنوان کرد: صنعت بیمه به عنوان یکی از صنایع مهم کشور، برای ورود به بازار‌های جدید، نیازمند یکسری تغییرات ذهنی و عملیاتی است.
صنعت بیمه نیازمند تغییرات ذهنی و عملیاتی برای ایجاد تحول گرایی است
شریفی در ادامه با اشاره به اینکه، اقدامات بیمه ایران بعنوان راهبر صنعت بیمه، قطعا موجب تحول گرایی در کل صنعت بیمه کشور خواهد شد، افزود: شرکت سهامی بیمه ایران در دوره مدیریت جدید با درک اهمیت این موضوع و تغییر سیاست‌های خود، اقدامات موثری برای نوگرایی، توسعه فرهنگ بیمه و ایجاد آرامش و اطمینان بیمه گزاران ومردم عزیزرا با بکارگیری ظرفیت‌های خود و شرکت‌های تابعه، آغاز کرده و در این مسیر جدید گام برمی‌دارد.

رئیس هیئت مدیره بیمه ایران جهت حرکت مسیر‌های هلدینگ توسعه کسب و کار سبا وشرکت‌های تابعه را همسو با سیاست‌های هیات مدیره بیمه ایران دانست وتاکید کرد: برنامه‌هایی که برای چابک سازی و حرکت هوشمند هلدینگ توسعه کسب و کار سبا وشرکت‌های تابعه تدوین شده در واقع همان برنامه‌هایی است که از سوی اعضای هیات مدیره جدید بیمه ایران ریل گذاری گردیده است. حمایت همه جانبه‌ای که از تصمیمات و برنامه‌های هلدینگ توسعه کسب و کار سبا وشرکت‌های تابعه صورت می‌گیرد، فرصت بسیار مغتنم ومهمی را برای فعالیت آن‌ها ایجاد کرده است که امیدوارم با درک اهمیت آن، با تمام توان خود بکوشند تا به حداکثر سوددهی برسند.

شریفی با تاکید بر اهمیت میزان سوددهی وشفاف سازی فعالیت شرکت‌های تابعه، به توقعات و انتظارات بیمه ایران از این شرکت‌ها پرداخت وخاطر نشان کرد: در چند سال گذشته روش‌های مدیریتی متفاوتی در شرکت‌های تابعه اعمال شده، در اینجا نمی‌خواهم از این روش‌ها انتقاد کنم، فقط آنچه که امروز اهمیت دارد توجه به این موضوع است که در حال حاضر سیاست‌ها تغییر پیدا کرده و این شرکت‌ها باید همسو با این تغییرات حرکت نماید. در این راستا کمک زیادی به استقلال و چابک سازی این شرکت‌ها صورت گرفته و با حمایت همه جانبه اعضای هیات مدیره بیه ایران، ابزار‌های مورد نیاز شرکت‌های تابعه، در اختیار آن‌ها قرار گرفته است و انتظار داریم با حاکمیت این تفکر جدید حضور موثرتری در بازر‌های مختلف از جمله صنعت بیمه، ایفا نمایند.

داریوش محمدی عضو هیات مدیره بیمه ایران در این همایش طی سخنانی با تایید اقدامات و چرخش‌های تحول گرایانه فعالیت‌های هلدینگ توسعه کسب و کار سبا وشرکت‌های تابعه، به انتظارات هیات مدیره بیمه ایران از شرکت‌های زیرمجموعه و ضرورت پاسخگویی به نهاد‌های ناظر و بالادستی در خصوص فعالیت آن‌ها پرداخت و اظهار داشت: مسئولیت نهایی تمام فعالیت‌های شرکت سهامی بیمه ایران و شرکت‌های تابعه و در نهایت ارائه صورت‌های مالی تلفیقی و پاسخگویی به نهاد‌های ناظر و بالا دستی بر عهده هیات مدیره بیمه ایران است، در این راستای، نظارت و پیگیری‌های ببیشتری از عملکرد این شرکت‌ها صورت خواهد گرفت.

محمدی افزود باید داشبودی از فعالیت‌های این مجموعه ها، در اختیار اعضای هیت مدیره قرار بگیرد تا با توجه به حساسیت‌هایی که در خصوص ضرورت رعایت موازین قانونی وجود دارد، عملکرد این شرکت‌ها را ازطریق این داشبورد رصد و پایش نماییم تا در نهایت به شفاف سازی بیشتر برسیم.

عضو هیات مدیره بیمه ایران توجه به آیین نامه معاملاتی منطبق برقانون مناقصات کشور را بعنوان یک اصل مهم در فرآیند‌های شرکت‌های تابعه از جمله شرکت ساختمانی بیمه ایران برشمرد وبر رعایت آن تاکید کرد و خواستار ارائه گزارشات مستمر به هیات مدیره در خصوص قرار داد‌هایی که نیاز به تامین اعتبار و بارمالی بالا دارند، گردید.

سادات میر عضو هیات مدیره بیمه ایران با اظهار خوشحالی ازحضور در این همایش با اشاره به توانمندی‌های شرکت‌های زیر مجموعه بیمه ایران، گفت:همه ما در یک خانواده بنام بیمه ایران، با همدلی، همگرایی و هم افزایی می‌توانیم نتایج درخشانی را رقم بزنیم. با توجه به توان، تخصص و ظرفیت بالای مدیران وهمکاران ما در بیمه ایران و مجموعه هلدینگ توسعه کسب و کار سبا، انتظار بالایی از نوع و سطح خدمت رسانی این مجموعه‌ها داریم.

امیدوارم با کنار زدن موانع و توسعه و تسریع در فعالیت‌هایی که در هلدینگ صبا و شرکت‌های زیرمجموعه اتفاق می‌افتد شاهد شاخص‌های عملکردی بهتری باشیم که مایه مباهات و افتخار همه ما بشود.

گفتنی است در ابتدای این همایش احمدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل هلدینگ توسعه کسب وکار سبا گزارشی از عملکرد ۱۱۰ روزه اول این مجموعه وشرکت‌های تابعه را ارئه نمود و همچنین برنامه‌ها و سیاست‌های ۱۱۰ روز ه دوم که با شعار " تلاش بر مدار رشد " تدوین گردیده را تشریح کرد و در ادامه هریک از مدیران شرکت‌های تابعه کارگزاری بورس بیمه ایران، شرکت سبا سودا ثمین، موسسه حقوقی حافظان سرمایه سبا مبین، مرکز علمی کاربردی توسعه کسب و کار سبا، شرکت سبد گردان آسان، شرکت ایده‌های تجارت هوشمند سیمرغ، شرکت مهر سیاحت سبا، بیمه اتکایی ایران معین، بیمه اتکایی امین و شرکت ساختمانی بیمه ایران به طرح نظرات، مسائل، مشکلات، موانع وپیشنهادات مجموعه‌های تحت مدیریت خود پرداختند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: